Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM

Publicystyka

Publicystyka 15 sierpnia 2019, 11:30

Hot Shot Burn. Nie tylko Cyberpunk. Polskie gry, na które czekamy

Spis treści

Hot Shot Burn

Nie dajcie się zwieść feerii barw – Hot Shot Burn to ciągła walka o to, by być ostatnim pozostałym przy życiu. - Nie tylko Cyberpunk 2077. Nadchodzące polskie gry, o których mogliście nie słyszeć - dokument - 2019-08-14
Nie dajcie się zwieść feerii barw – Hot Shot Burn to ciągła walka o to, by być ostatnim pozostałym przy życiu.
  1. Data premiery: 15 sierpnia 2019 (wczesny dostęp)
  2. Platforma: PC
  3. W skrócie: imprezowa zręcznościówka/strzelanka

Jaskrawe kolory, absurdalne postacie i profesjonalna oprawa telewizyjna – tak wyglądają futurystyczne walki gladiatorów w Hot Shot Burn. Deweloperzy ze studia Flaming Flamingo mogli wyeksponować ponure elementy swojej produkcji – masową śmierć zawodników czy skrajną brutalizację mediów – ale na szczęście potraktowali sami siebie zdecydowanie mniej poważnie i postawili na niczym nieskrępowaną, kolorową jatkę w humorystycznym sosie.

Hot Shot Burn wygląda na idealną produkcję na kanapowe posiedzenia ze znajomymi, bo w krwawych zawodach wezmą udział maksymalnie cztery osoby, zarówno podczas zabawy w sieci, jak i lokalnie. Sieczka przedstawiona z lotu ptaka wygląda dynamicznie i bardzo barwnie, a rozmaite umiejętności poszczególnych postaci gwarantują, że nieprędko się nią znudzimy. Dodatkową atrakcją są areny, często wyposażone w pułapki i elementy utrudniające nam życie. Z dotychczasowych materiałów wynika, że potyczkami rządzi radosny, beztroski chaos – co w połączeniu z luźnym towarzystwem może dać imprezowe złoto.

TOOLS UP!

Tools Up! pozwoli na doświadczenie remontowania domu na własną rękę bez jednoczesnego rujnowania swego prawdziwego mieszkania i płacenia fachowcom kroci za naprawienie wyrządzonych szkód. To produkcja, w której maksymalnie cztery osoby starają się w wyznaczonym czasie odmalować, przemeblować i generalnie odnowić pozostawione im do dyspozycji lokale. Czeka nas więc żmudne zrywanie tapet, przenoszenie szaf i układanie paneli – a że do zabawy możemy zaprosić trzech znajomych, z dużym prawdopodobieństwem każda sesja przerodzi się w kompletny chaos, który właściciela mieszkania doprowadziłby do zawału. Jeśli lubicie serię Overcooked, warto się zainteresować.

  1. Więcej o grze Hot Shot Burn

Jakub Mirowski

Jakub Mirowski

Z GRYOnline.pl związany od 2012 roku: zahaczył o newsy, publicystykę, felietony, dział technologiczny i tvgry, obecnie specjalizuje się w ambitnych tematach. Napisał zarówno recenzje trzech odsłon serii FIFA, jak i artykuł o afrykańskiej lodówce low-tech. Poza GRYOnline.pl jego materiały na temat uchodźców, migracji oraz zmian klimatycznych publikowane były m.in. w Krytyce Politycznej, OKO.press i Nowej Europie Wschodniej. W kwestii gier jego zakres zainteresowań jest nieco węższy i ogranicza się do wszystkiego, co wyrzuci z siebie FromSoftware, co ciekawszych indyków i tytułów typowo imprezowych.

więcej

TWOIM ZDANIEM

Czy chętniej kupujesz grę, jeśli to polska gra?

Tak, lubię wspierać naszych
44,6%
Nie, to nie ma dla mnie znaczenia
55,4%
Zobacz inne ankiety
11 polskich gier na 11 listopada. Rodzime gry, na które warto czekać
11 polskich gier na 11 listopada. Rodzime gry, na które warto czekać

Lubimy Wam przypominać o polskich grach, a 11 listopada, czyli dzień obchodów odzyskania niepodległości przez Polskę, wydaje się być idealną okazją do zrobienia tego po raz kolejny.

Najważniejsze polskie gry 2019 roku – czy znajdzie się eksportowy hit?
Najważniejsze polskie gry 2019 roku – czy znajdzie się eksportowy hit?

Polska stała się w ostatnich latach fabryką gier wideo z kilkuset studiami deweloperskimi. To oznacza, że co roku na rynek trafiają dziesiątki lepszych i gorszych gier znad Wisły. Przyjrzyjmy się, jakie tytuły dadzą nam powód do dumy w roku 2019.

Raport z zielonego piekła. Jak rodził się sukces polskiego Green Hell
Raport z zielonego piekła. Jak rodził się sukces polskiego Green Hell

Odwiedziliśmy warszawskie studio Creepy Jar, które ze swoim debiutanckim survivalem Green Hell zdołało nie tylko odnieść komercyjny sukces, ale i uniknąć większości pułapek, czyhających na gry debiutujące we wczesnym dostępie.