Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM

Publicystyka

Publicystyka 14 sierpnia 2021, 11:46

No Man’s Sky (na początku). 10 wielkich map, na których nie było co robić

Spis treści

No Man’s Sky (na początku)

Ewolucja No Man’s Sky z brzydkiego kaczątka do pięknego łabędzia jest bardzo pozytywnym przykładem pracy deweloperów nad aktualizacjami. - 10 największych map w grach... na których nie było co robić - dokument - 2021-08-13
Ewolucja No Man’s Sky z brzydkiego kaczątka do pięknego łabędzia jest bardzo pozytywnym przykładem pracy deweloperów nad aktualizacjami.

No Man’s Sky to zdecydowanie największa pozycja na tej liście. Wynika to z tego, że wiele elementów tego świata jest generowanych proceduralnie i składa się na gigantyczną galaktykę, którą możemy eksplorować niemal bez końca. Na początku ogromnym problemem No Man’s Sky były liczne błędy techniczne oraz wszechobecna pustka – wielki świat gry przytłaczał tym, że praktycznie nie było w nim co robić. Wszelkie aktywności sprowadzały się do latania pomiędzy kolejnymi planetami, okazjonalnego handlu, zbierania surowców oraz dość prostej walki.

Zostało jeszcze 51% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Mikołaj Łaszkiewicz

Mikołaj Łaszkiewicz

W GRYOnline.pl pracuje od maja 2020 roku. Najpierw był newsmanem w dziale technologii, z czasem zaczął udzielać się w grach i publicystyce, a także redagować oraz nadzorować działanie newsroomu technologicznego. Obecnie jest redaktorem naczelnym serwisu Futurebeat.pl. Wcześniej swoimi przemyśleniami na temat gier wideo dzielił się m.in. na różnych grupach tematycznych. Z wykształcenia prawnik. Gra na wszystkim i we wszystko, co widać czasem w recenzjach. Jego ulubioną konsolą jest Nintendo 3DS, co roku gra w nową część serii FIFA i stara się poszerzać gamingowe horyzonty. Uwielbia szeroko pojęty sprzęt komputerowy i rozkręca wszystko, co wpadnie mu w ręce.

więcej

TWOIM ZDANIEM

Ile godzin zazwyczaj spędzasz w grze z otwartym światem?

Do 20 godzin
2,1%
Od 20 do 40 godzin
7,8%
Od 40 do 80 godzin
22,7%
Ponad 80 godzin
67,3%
Zobacz inne ankiety
Najlepsze gry z otwartym światem - top 100 open worldów
Najlepsze gry z otwartym światem - top 100 open worldów

Gry typu open world i sandboxy od lat kuszą nas pięknymi widokami, mnogością aktywności do wykonania i obietnicami kilometrów niezwykłej przestrzeni do poznania. Wybraliśmy sto najlepszych gier z otwartym światem.

Najmniejsze sandboksy - czyli nie zawsze rozmiar ma znaczenie
Najmniejsze sandboksy - czyli nie zawsze rozmiar ma znaczenie

Wśród twórców gier z otwartymi światami panuje wielki wyścig o to, kto zrobi najbardziej gigantyczną wirtualną makietę. Tymczasem serca graczy często zdobywają twórcy, którzy zamiast na rozmiar, stawiają na wypełnienie niewielkich przestrzeni atrakcjami.