Spyro Year Of The Dragon: Fabryka Fajerwerków - Solucja

Poradniki

Aktualizacja:

Spis treści

Fabryka Fajerwerków to kolejny etap w Spyro: Year of the Dragon, którego nie jesteś w stanie zaliczyć za jednym razem znajduje się w nim bowiem sekwencja przeznaczona dla Agenta 9.

Co jest potrzebne by osiągnąć 100%?

Zaliczenie na 100% etapu Fabryka Fajerwerków, będzie wymagać spełnienia następujących czynności:

  • Zdobycie 600 kryształów
  • Znalezienie 6 jaj

Opis Przejścia

Ze względu na występowanie kilku postaci na tym etapie opis przejścia został podzielony na dwie części.

Spyro

Poziom zaczynasz na niewielkiej platformie. Zbierz z niej kryształy i rusz się w kierunku bramy. Podpal pojemnik stojącego nieopodal nosoroga. Oprócz plucia rakietami jest to jedyny sposób na jego pokonanie. Następnie zajmij się ninja i zbierz kryształy.

Będziesz mógł teraz na spokojnie przejść przez bramę - Fabryka Fajerwerków - Solucja do Spyro: Year Of The Dragon - Spyro Reignited Trilogy - poradnik do gry

Będziesz mógł teraz na spokojnie przejść przez bramę. Uważaj na nosoroga z fajerwerkami oraz kolejnych ninja. Na tej polance znajdziesz także rakietę, którą możesz wykorzystać do zlikwidowania dużego nosoroga stojącego za mostem. Oprócz niego znajdziesz tam także kilku ninja. Na prawo, zaraz za mostem znajdziesz także wysepkę z pierwszym jajem.

Po zebraniu kryształów w tej lokacji, możesz udać się dalej - Fabryka Fajerwerków - Solucja do Spyro: Year Of The Dragon - Spyro Reignited Trilogy - poradnik do gry

Po zebraniu kryształów w tej lokacji, możesz udać się dalej. Na wprost od mostu masz budynek. Wejdź do niego z rakietą na wyposażeniu. Trafisz do korytarza z dużym nosorogiem. Przejdź dalej pokonując kolejne nosorogi. Dotrzesz na polanę z armatą. Będziesz musiał wystrzelić z niego Spyro.

Zanim przejdziesz dalej, zeskocz na półkę poniżej - Fabryka Fajerwerków - Solucja do Spyro: Year Of The Dragon - Spyro Reignited Trilogy - poradnik do gry

Zanim przejdziesz dalej, zeskocz na półkę poniżej. Znajdziesz tam sporo kryształów. Następnie wróć na poziom powyżej. Przejdź przez most i zaraz za nim, skręć w lewo. Dotrzesz do portalu. Zanjdziesz tam kolejne jajko. Będziesz się musiał do niego przebić przez sporą grupę nosorogów.

Kiedy skończysz wróć przez portal - Fabryka Fajerwerków - Solucja do Spyro: Year Of The Dragon - Spyro Reignited Trilogy - poradnik do gry

Kiedy skończysz wróć przez portal. Idąc w kierunku mostu zobaczysz na wprost kolejny portal. Poszybuj do niego. Tam będziesz musiał pokonać dwa smoki. Nie jest to trudne zadanie, ale jest niezwykle żmudne. Będziesz musiał bowiem wybijać z dwóch smoków kolejne segmenty ich budowy. Niestety smoki te regenerują się. Dlatego musisz skupić się najpierw na jednym, a potem na drugim smoku.

Po tym jak wyjdziesz z portalu wróć na most i idź na wprost. Tam otrzymasz kolejne jajo.

Agent 9

Po uwolnieniu Agenta 9, będziesz mógł wrócić do Fabryki - Fabryka Fajerwerków - Solucja do Spyro: Year Of The Dragon - Spyro Reignited Trilogy - poradnik do gry

Po uwolnieniu Agenta 9, będziesz mógł wrócić do Fabryki. Przy przejściu prowadzącym do świata domowego znajduje się portal dla Agenta 9. Będziesz mógł zdobyć tutaj dwa jajka. W tym celu będziesz musiał przeprawić się na drugą stronę bazy i z powrotem. Twoim głównym zagrożeniem są nosorogi strzelające fajerwerkami. Standardowe ninje atakują wręcz, co ułatwi ci ich likwidację.

Spyro Reignited Trilogy

13 listopada 2018

PC PlayStation Xbox Nintendo
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
2024-03-26
20:28

ewelina. Junior

Potrzebuje informacji gdzie i ile na poszczególnych lokalizacjach można zdobyć zielone kule, brakuje mi jednej zielonej kuli i 400 diamentów gra na 96% porównałam spis poziomów wszystkie odblokowane i na 100% zrobione. Pomocy??

Komentarz: ewelina.
2024-02-16
21:14

Miśka77 Junior

😒

Dlaczego jak jest wszystko zrobione na 100% ogółem mam 79 smoków w tym spayro 1 i nie mogę wejść do twierdzy dynki bo smok mi mówi argus że jeszcze nie naszedl jego czas i najpierw ukończyć zadania z kolejnej części krainy nie wiem co ja mam przez to rozumieć mogłby ktoś krótko wyjaśnić

Komentarz: Miśka77
2022-10-23
12:02

cichaw Junior

😒

Bardzo proszę o pomoc !
Pobrałam Spyro trylogię na PS4 i mam problem nie wiem czemu zebraliśmy wszystkie diamenty i potrzebną ilość smoków i nie możemy wskoczyć do balona pokazuje że mamy 100/ każdej planszy a wskoczyć do balona się nie da wyskakuje trójkąt nad głową baloniarza i wskoczyć nie idzie i wyskakuje napis instaluj dajemy ok i znika napis ale też nic się nie dzieje i nic nie zmienia bardzo proszę o pomoc bo dzieciaki mają załamkę

Komentarz: cichaw
2022-10-18
19:09

wojciecht2 Junior

Witam mam problem z przejściem do krainy strażników pokoju , a mianowicie nie mogę wejść do balonu. Podczas próby wejścia wyskakuje okno instalowanie i nic się nie dzieje. Proszę o pomoc co jest nie tak?

Komentarz: wojciecht2
2021-02-17
15:09

Fluffy_axoFox Junior

Fluffy_axoFox
😡

Brakuje opisów klawiszy na pc.
Jest napisane wciśnij R1 ale nie wiem jaki to klawisz na pc.

Komentarz: Fluffy_axoFox
2021-03-06
14:52

Cordial Legionista

😜

Załącz plansze z lataniem i wciskaj każdy guzik i sprawdzisz pod którym przyciskiem jest robienie pętla skoro w opcjach nie ma napisane. Ja już nie pamiętam, a widzę że nikt nie odpowiedział.

Komentarz: Cordial
2020-12-29
22:53

misia578 Junior

Pomocy!!! Mam na każdej planszy po 100% , a w dalszym ciągu brakuje mi 800 diamentów i 6 jaj .

Komentarz: misia578
2021-01-08
16:27

Cordial Legionista

musisz chyba zrobić zadania dla waszki.

Komentarz: Cordial
2021-01-08
16:41

Cordial Legionista

Jeżeli dobrze pamiętam to w trzeciej części można było zdobyć 150 jajek i 20002 diamenty

Komentarz: Cordial
2020-10-05
17:46

SKIBAA10 Centurion

SKIBAA10
😢

Mam problem z doskokokiem na daleko oddalone platformy. https://pics.tinypic.pl/i/01014/rw1v0uczgjd0.jpg
https://pics.tinypic.pl/i/01014/abjm65662i6j.jpg

Oraz z doskokiem na skałę w Wyschnięty Kanion. Do niektórych naprawdę nie da się doskoczyć takimi małymi skrzydełkami. :-/ A brakuje mi 2 smoków do kolekcji by polecieć balonem dalej.
Gra fajna, ale miejscami trudna zręcznościowo.

Komentarz: SKIBAA10
2020-10-12
11:11

Cordial Legionista

😃

pamiętam ze tam gdzie te pierwsze zdjęcia trzeba było wykorzystać jakoś te turbo przyspieszenia zaczynasz z jednej platformy z turbo przyśpieszeniem i przeskakujesz na kolejna gdzie dobiegasz do kolejnego turbo przyśpieszenia i chyba biegniesz szybciej wtedy no i w odpowiednim momencie musisz wykazać się zręcznością czyli podskoczyć na samej krawędzi i użyć skrzydeł w odpowiedniej chwili. Ja długo się męczyłem z tym poziomem jeżeli się nie mylę to z 60 żyć straciłem.
A co do kanionu to to jest dosyć proste trzeba tam skoczyć trochę z prawej strony z półki skalnej nie wiem czy na zdjęciu to będzie odpowiednio widoczne.
Jak by były problemy zawsze możesz sprawdzić na YT.

Komentarz: Cordial
2020-08-03
22:37

Marcin1299 Junior

Pomocy...
Spyri The Dragon mam zdobyte w każdym świecie 100% patrząc po pauzie w menu każdego świata mam smoki, diamenty, na Full i 100%zaliczony poziom. Lecz gdy wyjdę do menu głównego pokazuje mi że brakuje mi około 700 diamentów injesen spoko. Co zrobić mam. Czy też np te osiągnięcia mają coś do rzeczy,

Komentarz: Marcin1299
2020-08-25
13:42

Cordial Legionista

Jeżeli chodzi Ci o pierwszą część spyro z trylogii to tam można zdobyć chyba 120 % gry więc czegoś nie zrobiłeś. Pewnie skarbca gnośnego nie odwiedziłeś.

Komentarz: Cordial
2020-06-24
18:18

Ejlaelton8 Junior

Czemu po pierwszym przejsciu drugiej części gry i włączeniu gry całkowicie od nowa dalej jest ta moc co się ją dostaje na końcu? Jest jakiś sposób by ją wyłączyć?

Komentarz: Ejlaelton8
2020-08-25
13:15

Cordial Legionista

Być może usunąć Save z drugiej części ale nie wiem czy w samej grze da się to zrobić być może w folderach z gry gdzieś

Komentarz: Cordial
2020-06-06
13:23

Spyrob Junior

Dlaczego nie mogę otworzyć twierdzy dyńki? Mam 100 % we wszystkich światach i mógłbym iść do nieznośnego Gnorka tylko paszcza smoka do twierdzy dyńki nie otwiera się.

Komentarz: Spyrob
2020-06-16
15:57

Cordial Legionista

spróbuj przejść jeszcze raz ostatnią planszę żeby na końcu planszy przejść przez te wrota i wyjść z planszy jeżeli to nie pomoże to chyba musisz zebrać w poprzednich planszach wszystkie smoki i diamenty.

Komentarz: Cordial
2020-05-03
00:03

Alamakota1 Junior

Witam,
W słonecznej rezydencji Spyro nie może podnieść jajka, które jest widoczne. Nie podniosła się też krata, za którą jest jajko i krzak do spalenia.Co może być przyczyną. Podobnie w iglicach w chmurach nie można podnieść jaja oraz nie ruszają się platformy /nie ma już misia, ani stworka przed pierwszą platformą/. Pomóżcie

Komentarz: Alamakota1
2020-06-16
15:59

Cordial Legionista

Nie mam pojęcia nigdy się z czymś takim nie spotkałem jeżeli masz oryginalną grę to spróbuj sprawdzić spójność plików lub przeinstalować grę

Komentarz: Cordial
2020-04-18
22:48

Graczspyro Junior

Też się chętnie dowiem ??

Komentarz: Graczspyro

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl