Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2024, 17:08

autor: Kamil Kleszyk

Aktualizacja 2.2 wprowadziła do Cyberpunka 2077 nowe zadanie. Nawiązuje ono do hitowej gry z 2024 roku, w której pojawiły się postacie z Wiedźmina 3 i Cyberpunka

Najnowsza aktualizacja przyniosła kilka ciekawych nowości do Cyberpunka 2077. Jedna z nich z pewnością przypadnie do gustu fanom gry Balatro.

Źródło fot. CD Projekt RED
i

Od wczoraj fani Cyberpunka 2077 mogą cieszyć się zawartością kolejnej aktualizacji do hitu studia CD Projekt Red. Dzięki update’owi 2.2 przeszło już czteroletnia produkcja otrzymała wiele nowości, w tym możliwość kupna dodatkowych samochodów i modyfikowania ich kolorów oraz wzorów w dowolny sposób. Okazuje się jednak, że w grze znalazły się także dyskretniejsze elementy, o których twórcy nie wspomnieli w swoim podsumowaniu nowości.

Mowa tutaj o dodatkowym zadaniu pobocznym inspirowanym grą karcianą Balatro. Umieszczając elementy związane z tegorocznym hitem, „Redzi” w pewien sposób zrewanżowali się twórcom owego „indyka”, którzy jakiś czas temu dodali do swojej produkcji karty z wizerunkiem bohaterów Cyberpunka 2077 i Wiedźmina 3.

Jakiś czas temu zapytałem zespół zajmujący się projektowaniem questów w CDPR: „Podobały wam się karty z Cyberpunka w Balatro? A gdybyśmy mieli karty Balatro w Cyberpunku 2077?". Dzięki utalentowanej projektantce zadań Marii Mazur mamy teraz zadanie Balatro w aktualizacji 2.2. Niesamowita robota, Mario! – pochwalił się w serwisie X dyrektor ds. globalnego PR-u CD Projekt Red, Radosław Grabowski.

Ujawnienie dodatkowego zadania skomentował także główny projektant zadań do Cyberpunka 2077, Paweł Sasko. W reakcji do post Grabowskiego deweloper pochwalił autorkę omawianego zadania oraz dodał, że praca nad aktualizacją 2.2 była „bardzo przyjemna”. Deweloper udostępnił także podsumowanie update’u w formie wideo.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej