

Najciekawsze materiały do: Battleborn

Recenzja gry Battleborn – niezła strzelanka, zły marketing
recenzja gry9 maja 2016
Światowa premiera 31 stycznia 2021. Nowy gatunek FPS-ów stał się faktem. Premiera Battleborna, czyli pierwszej bohaterskiej strzelanki, nie spełniła jednak oczekiwań twórców z Gearbox Software. Zawiedli... marketingowcy.

Serwery Battleborn zamknięte; nie zagramy już nawet w singla
wiadomość1 lutego 2021
O „śmierci” Battleborn było wiadomo już od ponad dwóch lat. Wczoraj 2K Games oficjalnie zamknęło serwery produkcji Gearbox Software.

Długość Darksiders Genesis i wygaszanie wsparcia dla Battleborna - wieści
wiadomość26 listopada 2019
Dziś piszemy o długości Darksiders Genesis oraz wygaszaniu wsparcia dla sieciowej strzelanki Battleborn od studia Gearbox Software. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Battleborn, Little Big Adventure Remake) 23/10/2017
wiadomość23 października 2017
Dziś piszemy o ostatniej aktualizacji strzelanki Battleborn i technologicznym demie projektu Little Big Adventure Remake. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.
- Battleborn - Gearbox kończy z rozwojem gry 2017.09.17
- Battleborn doczekał się wersji free-to-play 2017.06.06
- Wieści ze świata (Hitman, FoxNext, Motive, Battleborn) 20/1/2017 2017.01.20
- Trwa "Weekend Battleborna" - inicjatywa graczy ze wsparciem Gearbox Software 2016.11.12
- Wieści ze świata (Sony, Tom Chilton / World of Warcraft, Beat Cop, Battleborn) 14/10/2016 2016.10.14
- Randy Pitchford dementuje pogłoski: Battleborn nie przejdzie na model free-to-play 2016.09.30
- Take-Two Interactive - pierwszy kwartał bez szału; Battleborn rozczarowaniem 2016.08.05

Gry, których gracze nie chcieli nawet za darmo
artykuł10 marca 2021
Wydawać by się mogło, że udostępnienie swojej gry za darmo, to ostatnia deska ratunku, która zawsze działa. Okazuje się jednak, że niektórym produkcjom nawet to nie pomogło przetrwać.
Hmm MOBA FPP? Do tego płatna? Chyba spasuje.
grałem i powiem że gra jest miodna.. wciągnęła mnie jak bagno :) czekam z niecierpliwościa na start
@DotaFan czytaj ze zrozumieniem, nie płatna, tylko jednorazowo będziesz musiał za nią zapłacić żeby ją kupić coś jak overwatch od blizzarda
na 1 zut oka chaos po kilku mapach gra sie miodnie jakby to bylo dobze na f2p przerobione to by moglo pozamiatac tak pewnie upadnie przygniecione masa drobnych i platnych dodatkow

https://www.youtube.com/watch?v=duieu7OXaKg
Gra jest naprawdę bardzo fajna, w filmie tłumaczę podstawowe mechanizmy.

Muve już wysyła kody można na Steamie pobierać wstępnie
220 zł za Battleborn Pre-Order, chyba ktoś na głowę upadł! Zanim wszedłem na sklep steam, to myślałem, że zaskoczą mnie wysoką ceną 10-20 euro za ten gniot, a tu 50 euro! Gameplayowo gra dla dzieci, bezpłatna dota2 wygląda dużo ciekawej. Nie wróżę tej grze podboju rynku jeśli ceny nie zmniejszą do powiedzmy 10 euro, choć nawet wtedy wiele osób stwierdzi, że to zbyt drogo, bo na steam były inne gry, podobne graficzne w wersji f2p lub w promocji po 2-4 euro.
czekałem na overwatcha.... zagrałem tu i tu w oba tytuły.. i powiem tylko że battleborn gra mniej znana i bez takiego hypu ale daje niesamowitą frajde z rozgrywki :) polecam każdemu kto lubi moby i szuka czegoś nowego (battleborn to bardziej fps z elementami moby uważam osobiście i to świetnie się sprawdza)
gdyby ktos szukal graczy Battleborn to u nas na tsie jest parenascie osob ktorzy zakupili gre, zapraszamy invicta-gaming.com
Jak to jest, że beta oferowała 25 postaci a premierówka już tylko 20? DLC cut jakiś?
BTW Ruth, really?

Gra jest bardzo dobra ale czy też macie na kartach amd dropy z 60 do 22 klatek? ludzie narzekają na steamie że tylko na amd tak jest, na nvidiach ponoć chodzi normalnie ale wiadomo że jak przy włączeniu gry widnieje napis nvidia physx, albo gameworks to będzie nie licho na amdkach

zadymek01 , przecież wszyscy są dostępni. Trzeba co prawda odblokowywać, ale nie było żadnych cięć. Poza tym dodatkowa piątka bohaterów będzie dodana za darmo.
Ja dzisiaj dostałam paczkę, wszystko miodzio, karty, steelbook, gra tak dobra jak w becie a nawet i lepiej. Ta animacja w prologu była świetna.
Może i rozgrywka nie trafi w gusta każdego, ale mam nadzieję, że więcej osób da tej grze szansę :>
Ktoś mi powie czym ta gra różni się od Overwatch? Nawet niektóre postacie wydają się być swoimi odpowiednikami jak Phara i Benedict. A jednak Overwatch ma ocenę 8, a to 6,5. No i Overwatch jest wszędzie, a o istnieniu tej gry bym się nie dowiedział gdybym nie kupił cd-action.
A więc kupiłem Battleborne'a i.... nie żałuję. Tytuł świetny i mam już 54 lvl. Uzależniła mnie totalne. Momentami lepiej bawiłem zię jak w OW.

Rewelacji nie ma w tym news "Serwery Battleborn świecą pustkami". Gierka skończy jak Evolve.

Ponad stówę za grę w którą po nie całych 3 miesiącach od premiery nikt nie gra? Ogarnijcie się. Kolejny trup. Obecnie wydawcom i deweloperom na otrzeźwienie przydała by się powtórka z lat osiemdziesiątych.
Czy mógłby ktoś grający aktualnie w tą grę potwierdzić, czy we wszystkie dostępny tryby da się grać samemu ? Z góry dzięki.
A tak nawiasem - gra jest dostępna w Humble Bundle, w najwyższej półce cenowej (na razie - 15$=60zł), ale jak za w miarę niezłą grę, trzy miesiące od premiery (i dodatkowo Borderlands:The Pre-Sequel), to chyba całkiem nieźle.
Ta gra to żaden konkurent Overwatch, tylko duchowy sequel Borderlands. Polecam do zabawy, bo cena w humble bundle w sam raz.

Gierka już martwa (wyłączone serwery) - ale moim zdaniem kiepska ocena to był efekt fanatyzmu graczy overwatcha i dziennikarzy prących na konfrontacje żeby cisnąć wyświetlenia.
Gierke miałem (technicznie wciąż mam) i fajnie się grało, niepotrzebnie ja ubijali bo z czasem nazbierało by się graczy.
Jak zwrócił uwagę RappaR, taki borderlands'owy FPS (artystycznie miejscami naprawdę ciekawy dużo niesztampowych lokacji/postaci) z inna mechaniką pod spodem - która prędzej czy później przyciągnęła by ludzi dla których problemem był czas potrzebny na tak charakterystyczny grind w hack&slash lootershooterach (jak np. te z wspomnianej serii borderlands).
Ps. Była kampania solo, służąca też za tutorial więc wbrew pozorom nietypowość nie była taką wadą za jaką mogła uchodzić (taki pstryczek w nos dla graczy overwatch 2)