Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2005, 09:26

Zestaw modyfikacji do gry Grand Theft Auto: San Andreas na łamach serwisu Gamer's Hell

Redaktorzy popularnego magazynu Gamer’s Hell porozumieli się z przedstawicielami serwisu GTAGarage, co zaowocowało umieszczeniem na łamach tej pierwszej strony, pokaźnego, bo zawierającego około piętnastu modyfikacji, zestawu nakładek do gry Grand Theft Auto: San Andreas.

Redaktorzy popularnego magazynu Gamer’s Hell porozumieli się z przedstawicielami serwisu GTAGarage, co zaowocowało umieszczeniem na łamach tej pierwszej strony, pokaźnego, bo zawierającego około piętnastu modyfikacji, zestawu nakładek do gry Grand Theft Auto: San Andreas. Wśród wielu plików znalazła się m.in. słynna już słynna amatorska poprawka Hot Coffee, również przeznaczona dla użytkowników wersji programu na konsolę Xbox.

A oto pełna lista modyfikacji:

Grand Theft Auto: San Andreas to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych gier wszechczasów, w której gracz ma okazję wcielić się w drobnego rzezimieszka, a następnie tworząc własny, kryminalny życiorys samemu stanąć na czele mafii. Tym razem, przychodzi nam wcielić się w niejakiego Carla Johnsona, który przed kilku laty uciekł z rodzinnego miasta w poszukiwaniu lepszego jutra. Po pięciu latach Carl wraca do Los Santos, w którym zastaje gangsterski świat morderstw, narkotyków i korupcji. Jednak nieciekawy krajobraz miasta to nie koniec złych wiadomości; dzielnica w której się wychował wygląda gorzej, niż pamiętał ją sprzed pięciu lat, a skłócona rodzina opłakuje zamordowaną matkę Carla. Na koniec złego, skorumpowani policjanci wrabiają naszego bohatera w morderstwo. Witaj w kalifornijskich latach 90-tych.

Więcej informacji na temat Grand Theft Auto: San Andreas znajdziesz w naszej Encyklopedii Gier.

Krystian Smoszna

Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat, do 2023 pełnił funkcję redaktora naczelnego. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

więcej