Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2023, 10:33

autor: Kamil Kleszyk

Gracze wybrali swoje ulubione gry na PS5, zaskoczeń brak

Posiadacze PlayStation 5 wytypowali swoje ulubione produkcje na konsolę obecnej generacji firmy Sony. Znamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Źródło fot. Sony Interactive Entertainment, Bandai Namco Entertainment
i

W ramach ankiety Players' Choice: Best of PS5 Sony poprosiło graczy o wytypowanie – ich zdaniem – najlepszych tytułów dostępnych na PlayStation 5. Posiadacze „piątki” oddali głosy w kilku kategoriach. Wybrali m.in. najlepszą grę na PS5.

God of War: Ragnarok triumfuje

Jak dowiadujemy się z bloga PlayStation, God of War: Ragnarok to jak dotąd ulubiona gra posiadaczy PS5. Ekskluzywny tytuł Sony wyprzedził w głosowaniu nie byle kogo, bo zwycięzcę The Game Awards 2022 – Elden Ring. Wyróżnienia powędrowały również do Horizon Forbidden West i Ghost of Tsushima: Director’s Cut.

God of War: Ragnarok zdobył nie tylko tytuł najlepszej gry na PS5, ale został też uznany za produkcję z najlepszą grafiką na tej konsoli. Drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio Horizon Forbidden West i The Last of Us Part I.

PlaySation 5 kupisz tutaj

Players’ Choice: Best of PS5 – pełna lista zwycięzców

  • Najlepsza gra na PS5God of War: Ragnarok
  • Najlepsza grafika na PS5God of War: Ragnarok
  • Najlepsza gra niezależna na PS5Stray
  • Najlepsze wykorzystanie kontrolera DualSenseAstro’s Playroom

Trzeba przyznać, że lista zwycięzców nie jest specjalnie zaskakująca – wszystkie wytypowane produkcje bez wątpienia zasłużyły na nagrody. Jednocześnie warto pamiętać, że przyszłość przyniesie nam zapewne kolejne – miejmy nadzieje – zjawiskowe tytuły na PlayStation 5, które być może zrzucą z tronu obecnych liderów.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej