Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ground Control 2: Operation Exodus - poradnik do gry

Ground Control 2: Operation Exodus - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - Garść porad do Ground Control 2 Operation Exodus poradnik Ground Control 2: Operation Exodus

Ostatnia aktualizacja: 9 października 2019

  • Jednostki znajdujące się na terenach pagórkowatych i w lasach otrzymują bonus do celności. Warto zwrócić na to uwagę podczas walki z trudniejszym przeciwnikiem, gdyż takie działanie może nam ją sporo ułatwić.
  • Bardzo dobrym miejscem do prowadzenia ostrzału są budynki. Jednostki znajdujące się na wysokich piętrach rozmaitych konstrukcji są zdecydowanie trudniejszym celem dla wroga.
  • Każda jednostka posiada dwa tryby - podstawowy i drugorzędny. Niekiedy zmiana na ten drugi może być bardzo pożyteczna. Na przykład Engineer Centuroid po stronie Viron'ów leczy jednostki jedynie w trybie drugorzędnym.
  • Pamiętaj, że w punktach kontrolnych możesz prowadzić dodatkowy ostrzał z powietrza. W sytuacjach kryzysowych jest to bardzo ciekawa możliwość. Zestawienie aktualnie posiadanych broni znajdziesz na panelu w prawym-dolnym rogu, pod nazwą Weapons (wyświetli się ono po prawej stronie ekranu).
  • Twój transportowiec nie musi wracać do bazy od razu po wyładowaniu zamówionych jednostek. Możesz ustawić jego status tak, aby zostawał na polu bitwy i pomagał ci w walce z przeciwnikiem. Uczynisz to w prawym-górnym rogu - komendy Return/Stay. Podczas wzmożonych ataków wrażych wojsk jest to bardzo przydatne wsparcie.
  • Wiedz, że im więcej jednostek posiadasz, tym wolniej przybywają ci kolejne AP (za nie kupujesz wojsko). W górnym panelu znajdziesz informacje o ilości aktualnie posiadanych punktów oraz jednostek, a także procentowe przedstawienie liczby pojazdów i piechurów, które możesz zamówić, aby zapełnić ich limit.
  • Bardzo ciekawą zdolnością Viron'ów jest możliwość połączenia dwóch jednostek w jedną, ale za to silniejszą (Meld). Musisz jednak pamiętać, iż nowa jednostka może posiadać zupełnie inne właściwości niż dwie poprzednie.