Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2024, 08:52

autor: Kamil Kleszyk

Twórcy znakomitego Dead Cells czują się nad wyraz pewni swojej nowej gry. Windblown sprawdzimy za darmo przed premierą w Steam Early Access

Znane z przebojowego Dead Cells studio Motion Twin ogłosiło datę premiery swojej najnowszej gry we wczesnym dostępie. Zanim jednak Windblown trafi do Steam Early Access, otrzymamy szansę wypróbowania tytułu w wersji demonstracyjnej.

Źródło fot. Kepler Interactive.
i

Miłośników gier typu roguelike z pewnością zainteresuje fakt, że najnowsze dzieło twórców Dead Cells, studia Motion Twin, jest już bardzo blisko premiery we wczesnym dostępie. Windblown – bo o nim mowa – zadebiutuje w Steam Early Access 24 października 2024 roku.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Okazuje się, że twórcy przygotowali również wersję demonstracyjną, którą będzie można wypróbować 14 października podczas Festiwalu Steam Next. Postępy z dema zostaną zapisane i przeniesione do pełnej wersji gry. Ponadto każdy gracz, który sprawdzi wersję demonstracyjną, otrzyma w nagrodę ekskluzywną skórkę dla świnki morskiej.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer Windblown, dający przedsmak tego, co nas czeka już wkrótce.

Oprócz ogłoszenia daty wydania Windblown we wczesnym dostępie, twórcy zaprosili fanów na specjalne wydarzenie zorganizowane na platformie firmy Valve, a poświęcone studiu Motion Twin. W trakcie jego trwania (impreza zakończy się 10 października) gracze mogą m.in. w niższych cenach zakupić podstawową wersję Dead Cells oraz dodatki do gry (niestety, najnowsze DLC, Return to Castlevania, nie doczekało się promocji). Jest to zatem doskonała okazja do tego, aby wypróbować świetnego „indyka”, po tym jak otrzymał on swój ostatni patch.

  1. Windblown na Steamie
  2. Dead Cells na Steamie

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej