Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 czerwca 2024, 13:10

autor: Kamil Kleszyk

Prawdziwa zabawa w Piłkarskiej Ruletce GOL-a 2024 startuje już dzisiaj. Wieczorem poznamy zwycięzcę pierwszego meczu

Dziś startuje wyczekiwany piłkarski turniej. Jedną z najważniejszych imprez sportowych zainauguruje mecz Niemców ze Szkotami. My natomiast przypominamy o naszej zabawie – Piłkarskiej Ruletce GOL-a. Najlepsze typy nagrodzone zostaną świetnymi upominkami.

14 czerwca 2024 roku – tę datę w swoich kalendarzach miało zaznaczoną czerwonym kolorem wielu miłośników piłki nożnej. To dzisiaj bowiem o godzinie 21:00 w Monachium zabrzmi pierwszy gwizdek inaugurujący wyczekiwany turniej piłkarski. W meczu otwarcia z gospodarzami zmierzy się reprezentacja Szkocji. Czy zawodnicy z Wysp Brytyjskich pokuszą się o sensację? O tym przekonamy się dziś wieczorem.

My natomiast przypominamy o tradycyjnej już Piłkarskiej Ruletce GOL-a – zabawie polegającej na typowaniu wyników meczów, tym razem rozgrywanych w ramach nadchodzącego europejskiego czempionatu. Na najlepszych typerów czekają rzecz jasna atrakcyjne nagrody.

Aby mieć szansę o nie powalczyć, warto włączyć się do rywalizacji od samego początku. Dlatego osoby, które jeszcze nie obstawiły wyniku dzisiejszego meczu, mogą to jeszcze zrobić. Musicie jednak pamiętać, że gdy sędzia rozpocznie starcie, stracicie tę szansę.

Aby to zrobić, należy być pełnoletnim, zarejestrowanym użytkownikiem serwisu GRYOnline.pl. Swoje typy możecie wskazywać na stronie pod tym linkiem. Zapoznajcie się też z pełnym regulaminem Piłkarskiej Ruletki GOL-a.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko życzyć wszystkim dobrej zabawy. Niech wygra najlepszy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej