Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2021, 13:35

Beta Naraka: Bladepoint sukcesem; battle royale wśród najpopularniejszych tytułów na Steam

Beta Naraka: Bladepoint, czyli gry battle royale kładącej nacisk na walkę wręcz, okazała się niemałym sukcesem. W szczytowym momencie w produkcji bawiło się jednocześnie ponad 120 tysięcy graczy.

Chociaż mogłoby się wydawać, że nisza gier battle royale została już całkowicie zagospodarowana, to nadal pojawiają się tytuły udowadniające, że nie jest to prawda. 24 kwietnia wystartowała beta Naraka: Bladepoint od chińskiego studia 24 Entertainment. Produkcja ta z miejsca przyciągnęła spore grono zainteresowanych – w szczytowym momencie zgromadziła jednocześnie ponad 120 tysięcy graczy i wspięła się na 6 miejsce zestawienia najpopularniejszych pozycji na Steamie.

Podczas pisania tej wiadomości statystyki nie są wiele gorsze. W produkcji bawi się jednocześnie 93 tysiące osób i tym samym utrzymuje ona 6 pozycję na liście. Tym samym Naraka: Bladepoint przegoniło między innymi Team Fortress 2, Path of Exile i Rainbow Six Siege.

Źródło: https://steamdb.info

Za sukcesem produkcji może stać niecodzienne podejście do gatunku. W Naraka: Bladepoint trafiamy na mapę wraz z 59 innymi osobami. Tradycyjnie wygrywa ostatni żywy gracz. Cały model walki został jednak oparty na broni białej, a eksplorację wzbogacono o elementy parkouru.

Testy Naraka: Bladepoint potrwają do 27 kwietnia do godziny 3:00 czasu polskiego. Zainteresowane osoby mogą poprosić o dostęp do bety za pośrednictwem karty gry na Steamie.

  1. Naraka: Bladepoint - strona oficjalna
  2. Naraka: Bladepoint na Steamie

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej