Kane and Lynch Dead Men: Rozdział 8 - Breakout cz.6

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Po drodze zabijesz jeszcze paru wrogów. Walki te będą jednak bardzo proste, tym bardziej, iż dysponujesz wsparciem ze strony innych członków drużyny. Docelowo powinieneś dotrzeć do wejścia prowadzącego do wieży (screen). Wejdź do środka i skorzystaj z klatki schodowej. Ruszaj na górę.

Po zbliżeniu się do pomieszczenia kontrolnego wieży zabij stojącego na wprost wartownika i zaczekaj aż kolejni podbiegną do schodów - Rozdział 8 - Breakout cz.6 | Kane & Lynch Dead Men - Kane & Lynch: Dead Men - poradnik do gry

Po zbliżeniu się do pomieszczenia kontrolnego wieży zabij stojącego na wprost wartownika i zaczekaj aż kolejni podbiegną do schodów. Z nimi również rozpraw się. Warto się tu rozglądać, pomagając sobie tym, że ma się do czynienia z widokiem TPP. Ostatni wartownik powinien stać po lewej stronie.

Z tego miejsca będziesz też mógł zabić snajperów okupujących dwie okoliczne wieże (screen) - Rozdział 8 - Breakout cz.6 | Kane & Lynch Dead Men - Kane & Lynch: Dead Men - poradnik do gry

Z tego miejsca będziesz też mógł zabić snajperów okupujących dwie okoliczne wieże (screen). Teraz nie jest to arcyważne, ale później docenisz zalety tego działania. Generalnie będą oni bezbronni na Twoje ataki. Podejdź teraz do przełącznika i wciśnij E, tak aby go użyć. Spowoduje to wyświetlenie krótkiej scenki.

Cel: Recruit Shelly (Zrekrutuj Shellyego) - Rozdział 8 - Breakout cz.6 | Kane & Lynch Dead Men - Kane & Lynch: Dead Men - poradnik do gry

Cel: Recruit Shelly (Zrekrutuj Shelly'ego)

W pierwszej kolejności będziesz musiał unieszkodliwić śmigłowiec, który pojawi się niedaleko wieży. Do maszyny strzelaj dłuższymi seriami. Pamiętaj o tym, że nie musisz martwić się o amunicję, gdyż zawsze możesz poprosić kolegę z drużyny o "dokładkę". Strzelaj tak długo aż śmigłowiec eksploduje.

Podejdź teraz do znajdującej się tu dziury (screen) - Rozdział 8 - Breakout cz.6 | Kane & Lynch Dead Men - Kane & Lynch: Dead Men - poradnik do gry

Podejdź teraz do znajdującej się tu dziury (screen). Musisz wcisnąć klawisz E, tak aby zacząć zjeżdżać po linie na dół. Zanim jeszcze dotrzesz na dół, pojawią się kolejni wartownicy. Musisz się więc śpieszyć, gdyż w takiej pozycji jesteś dla nich łatwym celem.

Przeciwnicy będą pojawiali się na balkonikach, które poprzednio już zabezpieczyłeś - Rozdział 8 - Breakout cz.6 | Kane & Lynch Dead Men - Kane & Lynch: Dead Men - poradnik do gry

Przeciwnicy będą pojawiali się na balkonikach, które poprzednio już zabezpieczyłeś. Strzelaj w ich stronę, wydając takie samo polecenie kolegom z drużyny. Musisz się z nimi szybko rozprawić, gdyż nie dysponujesz tu żadną zasłoną.

Cel: Escape The Yard (Ucieknij z dziedzińca)

Biegnij za innymi więźniami (screen). Upewnij się też czy podążają za Tobą koledzy z drużyny.

1 - Rozdział 8 - Breakout cz.6 | Kane & Lynch Dead Men - Kane & Lynch: Dead Men - poradnik do gry

Kane & Lynch: Dead Men

14 listopada 2007

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
2008-10-09
10:55

zanonimizowany338606 Konsul

👍

ten poradnik mi bardzo pomógł

Komentarz: zanonimizowany338606
2008-09-16
20:00

zanonimizowany579086 Junior

Witam was utknelem w takiem momencie, niech ktos mi pomoze. Musze rozwalic faceta w duzej wywrotce niewiem jak mam to zrobic probowalem na pare sposobow ale nie mam pojecja jak jtos wie niech pisze dzieki

Komentarz: zanonimizowany579086
2008-09-08
18:54

_D_R_A_G_O_N_ Legend

_D_R_A_G_O_N_

karabinem go sprzątnij a ja za nim latałem i ładowałem w szybę

Komentarz: _D_R_A_G_O_N_
2008-08-07
14:08

zanonimizowany571176 Junior

jaką bronią i z jakiego miejsca go najlepiej załatwić ???????????????????

Komentarz: zanonimizowany571176
2008-08-07
13:46

zanonimizowany571176 Junior

strzelam w tą szybe a ten kierowca nic

Komentarz: zanonimizowany571176
2008-08-07
13:40

marcing805 Legend

marcing805

Musisz zabić kierowcę ciężarówki.

Komentarz: marcing805
2008-08-07
13:38

zanonimizowany571176 Junior

napiszcie tylko co tam trzeba zrobić i już

Komentarz: zanonimizowany571176
2008-08-07
12:55

zanonimizowany571176 Junior

no ale ja niemam wykupionego abonamentu

Komentarz: zanonimizowany571176
2008-08-07
11:59

zanonimizowany571176 Junior

mam problem Jak przejść micje z ciężarówką?? cały czas rozjeżdza tą dziwczyne

Komentarz: zanonimizowany571176
2008-07-25
22:58

JaSiEk1996 Senator

JaSiEk1996
😃

hempgruarmia5 --- raczej tak.

Komentarz: JaSiEk1996
2008-07-25
22:43

zanonimizowany544192 Junior

Wiem ze to nie ten temat ale chcialbym sie dowiedziec czy pojdzie mi KANE & LYNCH
moj komp to
procek- dual core 2x1,8
ram 1GB
karta graficzna GeForce 8500 GT 512MB

Komentarz: zanonimizowany544192
2008-07-09
11:08

_D_R_A_G_O_N_ Legend

_D_R_A_G_O_N_

Poradziłem sobie. Nie czekałem, az Kane skonczy mówić tylko odrazu po tym pierwszym filmiku strzeliłem w mine

Komentarz: _D_R_A_G_O_N_
2008-07-08
18:37

_D_R_A_G_O_N_ Legend

_D_R_A_G_O_N_

Tak jak już mówiłem zaraz po cut-scence powinnem sobie znaleźć osłonę ale tuż po niej leżę i ściemnia się obraz i już pisze, że Kane nie żyje. Ale spróbuje przeładować poziom

Komentarz: _D_R_A_G_O_N_
2008-07-08
13:53

Stranger. Senator

Stranger.

Oczywiste jest to, że tuż po zakończeniu cut-scenki musisz znaleźć sobie zasłonę. :) W ostateczności spróbuj przeładować poziom, choć nie wygląda to na bug.

Komentarz: Stranger.
2008-07-08
13:42

_D_R_A_G_O_N_ Legend

_D_R_A_G_O_N_

No właśnie wtedy oddaje strzał i pokazuje filmik, ze tamten wziął moją córkę i chwile potem pisze You Died

Komentarz: _D_R_A_G_O_N_
2008-07-08
11:55

Stranger. Senator

Stranger.

_D_R_A_G_O_N_ --> https://www.gry-online.pl/poradniki/kane-lynch-dead-men/&PART=640&PAGE=1 W poradniku masz wyraźnie powiedziane w jakim momencie należy oddać strzał (opis do czwartego screena. :)

Komentarz: Stranger.
2008-07-08
11:43

_D_R_A_G_O_N_ Legend

_D_R_A_G_O_N_

Dzieci nie kłócić się ;P. Mam problem. Jestem w XIV rozdziale i muszę strzelić w minę w odpowiednim momencie( Wg. Poradnika) ale jak strzelam w minę to wybuch jest tak potężny, ze zabija mnie. Co zrobić?

Komentarz: _D_R_A_G_O_N_
2008-04-19
09:40

zanonimizowany547620 Legionista

👍

Stranger odwalił kawał dobrej roboty. Nikt inny nie zrobił by takiego poradnika.

Komentarz: zanonimizowany547620
2008-02-22
18:52

zanonimizowany519076 Legionista

😊

Ja też mam 12 lat i nie uważam się za głupiego gówniarza i mam rodziców może powiesz ile ty masz lat co!!!?Poza tym gra nie jest tak brutalna i krwawa jak Manhunt i powinna być od 16 lat

Komentarz: zanonimizowany519076

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl