Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2021, 22:03

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood - wymagania sprzętowe gry

Ujawniono wymagania sprzętowe pecetowego wydania Werewolf: The Apocalypse - Earthblood. Tytuł zadebiutuje w przyszłym tygodniu.

W przyszłym tygodniu poznamy świat wilkołaczej apokalipsy w ramach Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Gracze mogą już sprawdzić wymagania sprzętowe pecetowej wersji produkcji, aczkolwiek niepełne. Na karcie gry na platformie Epic Games Store nie podano bowiem wymaganego miejsca na dysku twardym. Jednak w kontekście pozostałych zaleceń raczej nie ma co się obawiać o zapotrzebowanie tytułu na przestrzeń.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood – minimalne wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel Core i5 4760 /AMD FX 8370 lub lepszy
  • Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 650 / AMD Radeon HD 7790 lub lepsza (1 GB VRAM)
  • Pamięć RAM: 4 GB

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood – rekomendowane wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel Core i7 8700 / AMD Ryzen 5 3600X lub lepszy
  • Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB VRAM) / AMD Radeon R9 290 (4 GB VRAM) lub lepsza
  • Pamięć RAM: 8 GB

Kiedy w grudniu zaprezentowano grę w akcji, wielu zwróciło uwagę na niezbyt imponującą oprawę wizualną. Na szczęście częściowo przełożyło się to na jej wymagania sprzętowe. GeForce GTX 780 oraz 8 GB pamięci RAM w zalecanych raczej nikogo nie przyprawią o palpitację serca. Inna sprawa, czy to wciąż nie za dużo jak na grafikę oferowaną przez produkcję, ale to zweryfikuje się dopiero po premierze. Werewolf: The Apocalypse – Earthblood zadebiutuje 4 lutego na PC (w Epic Games Store) oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej