Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2024, 10:00

autor: Kamil Kleszyk

Polscy gracze dostaną w końcu rodzimy dubbing w The Thaumaturge. RPG możecie też kupić w promocji

Studio Fool's Theory ogłosiło, że trwają prace nad polskim dubbingiem do gry RPG The Thaumaturge. Brak rodzimych głosów był często wytykany przez graczy.

Źródło fot. 11 bit studios
i

Na początku marca odbyła się premiera gry The Thaumaturge. Polskie RPG od studia Fool's Theory spotkało się z ciepłym przyjęciem zarówno branżowych krytyków, jak i graczy (79% recenzji na Steamie to opinie pozytywne). Być może odbiór tytułu w naszym kraju byłby jeszcze lepszy, gdyby nie brak polskiego dubbingu. Okazuje się jednak, że twórcy nie pozostali głusi na prośby fanów.

W opublikowanym w serwisie X poście, studio Fool’s Theory poinformowało, że pracuje nad polskim dubbingiem do The Thaumaturge. Na razie nie wiadomo, kogo usłyszymy w obsadzie głosowej, ani kiedy zostanie udostępniona stosowna aktualizacja.

Miło nam ogłosić, że trwają prace nad polskim dubbingiem, który ukaże się już wkrótce – brzmi fragment wpisu.

Pojawienie się rodzimej ścieżki dźwiękowej to nie jedyna niespodzianka, jaką dla graczy przygotowali twórcy. The Thaumaturge można bowiem aktualnie zakupić na Steamie z 20-procentową zniżką. Chętni mogą zdobyć polskiego RPG-a za 111,99 zł. Promocja potrwa do 24 kwietnia.

The Thaumaturge zadebiutowało 4 marca 2024 roku. Polska produkcja jest dostępna na pecetach, a w późniejszym terminie ma trafić na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

  1. Recenzja gry The Thaumaturge. Urzeka polskością, nuży gameplayem
  2. The Thaumaturge – karta gry na Steamie

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej