Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2024, 21:39

autor: Maciej Gaffke

Indiana Jones i Wielki Krąg bez pełnego ray tracingu na premierę w płatnym wcześniejszym dostępie

Nabywcy droższych wersji gry Indiana Jones i Wielki Krąg mogą rozpocząć zabawę już dziś w nocy. Niestety produkcja we wczesnym dostępie nie zaoferuje pełnego ray tracingu.

Źródło fot. MachineGames.
i

Fani, którzy zdecydowali się na edycję kolekcjonerską lub Premium gry Indiana Jones i Wielki Krąg, już dziś w nocy (o godzinie 1:00 polskiego czasu) mogą rozpocząć nową przygodę tytułowego poszukiwacza skarbów w ramach 3-dniowego early accessu. Jest jednak jeden minus – wersja produkcji z wczesnego dostępu nie będzie posiadała pełnego ray tracingu.

Funkcja ta ma zostać dodana w patchu dopiero 9 grudnia, czyli w dniu oficjalnej premiery omawianego tytułu. Nie da się ukryć, że część graczy może być mocno rozczarowana – w końcu niemało zapłaciła za wspomniane edycje, które powinny gwarantować pełne wsparcie techniczne w momencie debiutu. Przypomnijmy, że gra w wariancie Premium kosztuje 497,49 zł, a „kolekcjonerka” – około 870 zł.

Ponadto produkcja ma wysokie wymagania sprzętowe, co także rozczarowało osoby chcące zagrać na PC. Małym pocieszeniem może być brak zabezpieczenia Denuvo w Wielkim Kręgu, które jest powszechnie źle oceniane przez graczy.

Przypomnijmy, że poza pecetami tytuł zadebiutuje 9 grudnia 2024 roku również na Xboxach Series X/S oraz w usłudze PC Game Pass / Game Pass Ultimate. Gra zaoferuje pełną polską lokalizację, czyli napisy i dubbing.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Maciej Gaffke

Maciej Gaffke

W GRYOnline.pl zajmuje się głównie newsowaniem. Ukończył filologię polską (I stopień) oraz krajoznawstwo i turystykę historyczną (II stopień) na Uniwersytecie Gdańskim, co wiążę się z jego innymi, „pozagrowymi” zainteresowaniami – historią, książkami, podróżami. Jeśli zaś chodzi o same gry wideo – kiedyś wielbiciel FPS-ów, teraz nawrócony na przygodowe gry akcji. Poza tym interesuje się też bijatykami (szczególnie Mortal Kombat), RPG-ami oraz wszystkimi tytułami nastawionymi na pojedynczego gracza. Od czasu do czasu lubi również pograć w tenisa, siatkówkę czy piłkę nożną. Dumny mieszkaniec Pomorza i Pucka.

więcej