Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2011, 12:20

autor: Marcin Skierski

Eligium: Wybraniec - darmowa gra MMO zadebiutuje w polskiej wersji językowej

Gra MMO typu free-to-play o nazwie Eligium: Wybraniec zostanie wydana w polskiej wersji językowej. Firma Frogster ujawniła także informacje na temat dwóch ras: Pand oraz Elfów.

Niemiecka firma Frogster ujawniła, że gra MMO o nazwie Eligium: Wybraniec zostanie wydana w polskiej wersji językowej. Przedstawiono także szczegóły na temat dwóch ras, które pojawią się w końcowym produkcie.

Eligium: Wybraniec - darmowa gra MMO zadebiutuje w polskiej wersji językowej - ilustracja #1

Pandy to jedna z ras dostępnych w grze

Nadchodząca produkcja studia Shanda Games zadebiutuje w drugim kwartale 2012 roku i w pierwszej kolejności zostanie wydana po angielsku. Z miesięcznym opóźnieniem doczekamy się polskiej i niemieckiej wersji językowej. Z kolei po upływie kolejnych kilku miesięcy własnej lokalizacji doczekają się Francuzi.

W grze będziemy mogli wcielić się m.in. w wojownicze Pandy. Jako Mnisi potrafią wykorzystać w walce moc Chi, pozwalającą rozprawiać się z wrogami na dystans. Po osiągnięciu 15. poziomu doświadczenia wybierzemy jedną z dwóch specjalizacji. Podążając ścieżką Adepta Ognia będziemy mogli pochwalić się wachlarzem zaklęć wzmacniających i ataków dystansowych. Z kolei druga profesja o nieznanej nazwie kładzie nacisk na walkę w zwarciu.

Eligium: Wybraniec - darmowa gra MMO zadebiutuje w polskiej wersji językowej - ilustracja #2

Elfka w akcji

Kolejną z ujawnionych ras są Elfy, które posługują się przede wszystkim łukiem i zastawiają przeróżne pułapki. Podobnie jak w przypadku Pand, po zdobyciu 15. poziomu doświadczenia zdecydujemy o rozwoju specjalizacji. Pierwszą wybiorą gracze, którzy wolą brać udział w bezpośrednich starciach, a na drugą zdecydują się osoby o bardziej defensywnym podejściu do potyczek.

Eligium: Wybraniec to gra MMO typu free-to-play, w której rozgrywka będzie możliwa bez uiszczania jakichkolwiek opłat. Nie zabraknie jednak systemu mikropłatności, za sprawą którego zakupimy wiele przedmiotów i innych udogodnień za realną walutę.