Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 marca 2021, 15:17

30 marca darmowy Conqueror's Blade dostanie polską wersję

Conqueror's Blade 30 marca doczeka się oficjalnej polskiej wersji gry. Pojawi się także opcja płacenia w złotówkach po bardzo atrakcyjnym przeliczniku, co można potraktować jako wielki ukłon w kierunku rodzimych graczy.

W SKRÓCIE:
  1. Darmowa gra MMO Conqueror’s Blade 30 marca otrzyma pełne wsparcie dla polskiej wersji językowej.
  2. Wraz z nią pojawi się możliwość płacenia w złotówkach po bardzo atrakcyjnym kursie.

Wydawca Conqueror’s Blade poinformował, że 30 marca produkcja zostanie udostępniona w pełnej polskiej wersji językowej wraz z płatnościami w złotówkach. Przelicznik, który zastosowano, jest bardzo dobry. 100 suwerenów warte będzie 3,5 zł (w innych krajach to 1 euro). Atrakcyjny kurs waluty będzie stosowane zarówno na Steamie, jak i na oficjalnym rynku gry.

Osoby, które rozpoczną przygodę z tym tytułem, będą mogły od razu zapoznać się z najnowszym sezonem, wprowadzającym jednostki inspirowane wojownikami wikingów, mapę oblężenia opartą na starożytnych osadach nordyckich i nowe rodzaje strategii.

Conqueror’s Blade może pochwalić się 11 różnymi klasami broni w ramach specjalizacji, 80 jednostkami do zwerbowania i dowodzenia nimi oraz rozległym średniowiecznym światem czekającym na podbicie. Tytuł cieszy się dosyć sporym zainteresowaniem na Steamie (średnio kilka tysięcy graczy dziennie) i pozytywnymi ocenami (73% z 17 133 napisanych). Gra, jak wspomniałem, jest darmowa, choć pozwala na skorzystanie z mikropłatności, które wyposażą nas m.in. w przedmioty kosmetyczne dla naszej postaci.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Conqueror’s Blade
  2. Conqueror’s Blade na Steamie

Paweł Musiolik

Paweł Musiolik

Pisać o grach zaczynał na łamach serwisu SquareZone. Później pisał i szefował na nieistniejącym PSSite.com, zaś aktualnie prowadzi swojego bloga o grach. Nie napisał jeszcze tekstu, z którego byłby w 100% zadowolony. Przygodę z grami zaczął w wieku 3 lat, gdy udało mu się namówić ojca na kupno komputera C64. Rozbudzona przez Flimbo's Quest miłość do elektronicznej rozrywki rozkwitła podczas pierwszych przygód z Heroes of Might & Magic, osiągając apogeum po zakupie pierwszego PlayStation. Wraz z rosnącym wiekiem zaliczał kolejne kontakty z konsolami przenośnymi Nintendo, wrócił też na łono PC jako dodatkowej platformy do grania. Kolekcjonuje gry, jest fanem emulacji.

więcej