filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 września 2022, 21:52

autor: Kamil Kleszyk

Wiemy, kiedy premiera 3. sezonu Wiedźmina

Wieści o Wiedźminie były dla wielu najbardziej wyczekiwaną częścią tegorocznej imprezy Tudum. Netflix po części wynagrodził cierpliwość fanów zdradzając termin premiery trzeciego sezonu przygód Geralta z Rivii.

Źródło fot. Wiedźmin, Lauren Schmidt, Netflix, 2021
i

Podczas wydarzenia Netflix Tudum 2022 Henry Cavill zapowiedział przybliżoną datę premiery trzeciego sezonu Wiedźmina. Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami Geralt z Rivii ponownie zapoluje na potwory latem 2023 roku. Co ciekawe, jest to zupełna nowość, bowiem poprzednie dwa sezony za każdym razem debiutowały w połowie grudnia.

Niestety nie otrzymaliśmy żadnych spektakularnych wieści oprócz wspomnianej daty premiery. Została ona jedynie okraszona kilkoma ujęciami z planu serialu i oficjalnym plakatem widowiska. Możecie go zobaczyć poniżej.

Wiemy, kiedy premiera 3. sezonu Wiedźmina - ilustracja #1
Źródło: Twitter / Netflix Geeked

W obsadzie zobaczymy m.in. Henry’ego Cavilla, Anyę Chalotrę i Freye Allan. Za sterami produkcji ponownie stoi Lauren Schmidt. Z kolei grono ekipy producenckiej wciąż uzupełnia Tomasz Bagiński.

Niestety szczegóły fabuły trzeciego sezonu nie są jeszcze znane. Wiemy jedynie, że w serialu zobaczymy historię opisaną przez Andrzeja Sapkowskiego w Czasie pogardy. Najprawdopodobniej promocja widowiska (i co za tym idzie – kolejna dawka informacji o trzecim sezonie) ruszy dopiero w grudniu 2022 roku, przy okazji premiery kolejnego serialu z uniwersum – Wiedźmin: Rodowód Krwi.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej