Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2024, 10:19

autor: Kamil Kleszyk

Premiera remastera Beyond Good and Evil wydaje się być kwestią kilku tygodni. Ubisoft może szykować niespodziankę

Remaster Beyond Good & Evil otrzymał klasyfikację wiekową na południowokoreańskim rynku, co może świadczyć o rychłej premierze odświeżonej wersji tej klasycznej pozycji.

Źródło fot. Ubisoft.
i

Mimo że plotki o remasterze Beyond Good & Evil krążyły już od dawna, Ubisoft oficjalnie potwierdził istnienie odświeżonej wersji gry dopiero z okazji 20. rocznicy powstania oryginału. Francuscy twórcy ujawnili wówczas, że w nostalgiczną podróż po planecie Hillys wyruszymy na początku 2024 roku.

I chociaż od tamtego czasu deweloperzy nie ogłosili dokładnej daty premiery Beyond Good & Evil: 20th Anniversary Edition, zdaje się, że jest ona już naprawdę blisko. Świadczyć może o tym fakt, że produkcja została oceniona przez południowokoreańską Komisję ds. oceny i administracji gier. Nadanie klasyfikacji wiekowej często następuje niedługo przed pojawieniem się tytułu na rynku.

Mimo że na stronie urzędu próżno szukać wzmianki o terminie premiery gry, Tomowi Hendersonowi z redakcji Insider Gaming udało się dowiedzieć, że remaster ma zadebiutować na rynku już 5 marca. Jeśli zatem przecieki okażą się prawdziwe, już wkrótce powinniśmy otrzymać oficjalny komunikat Ubisoftu.

Przypomnijmy, że odświeżona wersja Beyond Good & Evil pozwoli na zabawę w rozdzielczości 4K i w 60 klatkach na sekundę. Produkcja otrzyma także ulepszoną grafikę oraz poprawione sterowanie. Niewiadomą pozostają jeszcze docelowe platformy, na jakie trafi remaster.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej