Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2025, 18:34

autor: Kamil Kleszyk

Jesteśmy na Nintendo Switch 2 Experience w Londynie, zobacz case na konsolę i pudełka sprzętu

Goszcząc na Nintendo Switch 2 Experience w Londynie, redakcja GRYOnline.pl miała okazję bliżej przyjrzeć się Switchowi 2 oraz dedykowanym mu akcesoriom.

Źródło fot. Nintendo
i

Redakcja GRYOnline.pl została zaproszona przez firmę Nintendo i polskiego dystrybutora jej produktów – firmę Conquest – do udziału w Nintendo Switch 2 Experience Event w Londynie. Jak zapewne podejrzewacie, nie mogliśmy przegapić takiej okazji. Mikołaj Łaszkiewicz udał się więc do stolicy Anglii, aby jeszcze lepiej poznać Switcha 2.

Oprócz wypróbowania konsoli w akcji, wykonał on kilka fotek samego sprzętu i dedykowanych mu akcesoriów. Wśród nich nie zabrakło oczywiście kontrolerów Joy-Con oraz Nintendo Switch 2 Pro, a także oficjalnych futerałów na sprzęt (tzw. case’ów).

Te ostatnie będą sprzedawane w dwóch wersjach – standardowej (mieszczącej konsolę i 6 kartridżów z grami) oraz All-In-One (poza Switchem 2 i kartridżami przechowamy w niejstację dokującą, Joy-Cony i kable). Niestety, w polskich sklepach internetowych jest na razie możliwość zamówienia w przedsprzedaży tylko tego pierwszego modelu. Jego cena waha się w okolicach 140 zł. Niemniej osoby polujące na wersję All-In-One będą musiały liczyć się ze znacznie większym wydatkiem. Z informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie Nintendo bowiem wynika, że będzie ona kosztowała ok. 80 dolarów, czyli ponad 300 zł.

Zdjęcia całego zestawu znajdziecie poniżej. Zamieszczam również link do pełnej relacji z pokazu i wrażeń Mikołaja.

  1. Nasze wrażenia z Nintendo Switch 2 po 4 godzinach grania

własne

własne

własne

własne

własne

własne

własne

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej