Start preorderów i 24 minuty gameplayu z gry Wojna Krwi (Thronebreaker The Witcher Tales)
Rozpoczęły się zamówienia przedpremierowe na grę Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści, w pakiecie z którą gracze otrzymają szereg cyfrowych dóbr. Poza tym na obejrzenie czekają dwa nowe materiały wideo z tej produkcji.
W sieci pojawiły się dwa nowe materiały wideo z gry Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści (ang. Thronebreaker: The Witcher Tales); mowa o krótkim teaserze fabularnym oraz obszernym (bo trwającym ponad dwadzieścia cztery minuty) gameplayu prezentującym początek przygody. Na tym nie kończą się atrakcje, gdyż studio CD Projekt RED poinformowało, że można już składać zamówienia przedpremierowe na jego najnowsze dzieło.
Pecetowi gracze mogą zamówić swój egzemplarz pod tym adresem (grę wyceniono na 99,99 złotych), z kolei posiadacze PlayStation 4 będą mogli dokonać zakupu „wkrótce”; poza tym tytuł zmierza również na Xboksa One. Podczas gdy debiut wersji na komputery osobiste zaplanowano na 23 października, na konsolach Wojna Krwi pojawi się nieco później, bo 4 grudnia. Warto również przypomnieć, że na wszystkich platformach produkcja będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej.
Ponadto ujawniono, że w pakiecie z grą otrzymamy (niezależnie od tego, czy zamówimy ją w przedsprzedaży, czy też nabędziemy po premierze) cyfrowe dobra:
- oficjalny soundtrack;
- artbook Gwent: Art of The Witcher;
- paczkę szkiców koncepcyjnych oraz mapę Lyrii;
- komiks Fox Children od Dark Horse;
- bonusy do Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej, czyli: dwa tytuły, dwa awatary oraz pięć beczek premium.
Oglądając poniższy materiał nie tylko poznacie zarys fabuły, lecz również zobaczycie, jak wygląda eksploracja świata, a także jak prezentują się rozmowy z postaciami neutralnymi oraz karciane potyczki. Korzystając z okazji, zachęcamy do zapoznania się z wrażeniami Michała, który miał okazję spędzić z Wojną Krwi dwie godziny. Z tekstu dowiecie się między innymi o tym, że gra może budzić skojarzenia z serią Heroes of Might and Magic, a także o zadaniach fabularnych i misjach pobocznych (które skutecznie odciągają od podążania za głównym wątkiem) czy wreszcie o erpegowych mechanizmach rozgrywki.