Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 listopada 2024, 12:59

autor: Mateusz Zelek

Kosmiczna cena i odlotowa rakieta na Black Friday. Lądowanie na planecie Amazon to idealny moment na dorwanie LEGO Icons Rakieta SLS NASA Artemis

Wszechświat Black Friday oferuje przeróżne cuda i doznania. Dlatego, aby do nich wszystkich dotrzeć, warto mieć odpowiedni pojazd, taki jak Rakieta SLS NASA Artemis. Zwłaszcza gdy można ją zbudować z LEGO!

Źródło fot. LEGO
i

Zbudowanie własnej rakiety kosmicznej to marzenie wielu, a z zestawem LEGO Icons Rakieta SLS NASA Artemis możesz je teraz zrealizować! To nie tylko doskonała zabawa, ale także edukacyjne doświadczenie, które pozwala poznać szczegóły jednej z najnowocześniejszych rakiet w historii eksploracji kosmosu. LEGO Icons Rakieta SLS to wierna replika, łącząca precyzyjne detale i imponującą wielkość, oddając hołd ambicjom NASA w misjach Artemis, które mają na celu powrót ludzi na Księżyc.

Houston widzę zacną promocję na Lego

Houston, pora rozpocząć misję „składanie”

To nie jest zestaw na jeden wieczór. Od razu ostrzegam. Zasiadając do niego, możecie być pewni, że w tle poleci dokument opowiadający o podróżach kosmicznych i próbach dostania się na Księżyc. A że klocków w pudełku jest 3601, spędzicie naprawdę długie godziny na przygotowaniu się do misji kosmicznej. Rakieta SLS NASA Artemis #10341 to zestaw będący jednym z najlepszych (o ile nie najlepszym) modeli od LEGO, jeśli chodzi o podróże kosmiczne.

Fiu, fiu, kawał klockowej rakiety

Stworzenie imponującej rakiety o wysokości ponad 70 cm to powód do dumy. Zwłaszcza gdy uświadomimy sobie, ile jest tutaj detali – od silników po moduły, zestaw został zaprojektowany z myślą o wiernym odwzorowaniu prawdziwej rakiety, a budowanie jej krok po kroku dostarcza satysfakcji i poczucia spełnienia.

Kawał przepotężnego zestawu. Źródło: LEGO.
Kawał przepotężnego zestawu. Źródło: LEGO.

Ta wierna replika przedstawia prawdziwe systemy startowe i zawiera wysuwane przewody wieży startowej, wspornik i stopnie rakiety, mostek dla załogi oraz odłączane dopalacze na paliwo stałe. Nie zabrakło także modułu Orion z rozkładanymi panelami słonecznymi, które można umieścić wewnątrz rakiety lub na osobnej podstawce. Całość uzupełnia tabliczka z napisem. Model świetnie sprawdzi się jako ozdoba do domu lub biura.

Rozpocząć procedurę lądowania

LEGO Icons Rakieta SLS NASA Artemis to także świetny wybór na prezent dla pasjonatów kosmosu, technologii czy budowania z klocków. Zwłaszcza że Black Friday jeszcze nie minął, a za pasem mamy święta. To świetne połączenie zabawy z nauką, które z pewnością dostarczy niezapomnianych chwil zarówno młodszym, jak i starszym konstruktorom.

Detale nie tylko stanowią świetne uzupełnienie całości, ale także cieszą oko. Źródło: LEGO.
Detale nie tylko stanowią świetne uzupełnienie całości, ale także cieszą oko. Źródło: LEGO.

W cenie 976,99 złotego dostajemy przepotężny i przepiękny zestaw LEGO, który z kilometra przyciąga wzrok. Liczba detali oraz jego wielkość sprawia, że stanie się on kosmiczną ozdobą każdej przestrzeni. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby przypomnieć sobie dziecięce lata, gdy wyobraźnia nie była niczym ograniczona.

Kup zestaw LEGO Icons Rakieta SLS NASA Artemis

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Mateusz Zelek

Mateusz Zelek

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. W tematyce gier i elektroniki siedzi, odkąd nauczył się czytać. Ogrywa większość gatunków, ale najbardziej docenia strategie ekonomiczne. Spędził także setki godzin w wielu cRPG-ach od Gothica po Skyrima. Nie przekonał się do japońskich jrpg-ów. W recenzowaniu sprzętów kształci się od studiów, ale jego głównym zainteresowaniem są peryferia komputerowe oraz gogle VR. Swoje szlify dziennikarskie nabywał w Ostatniej Tawernie, gdzie odpowiadał za sekcję technologiczną. Współtworzył także takie portale jak Popbookownik, Gra Pod Pada czy ISBtech, gdzie zajmował się relacjami z wydarzeń technologicznych. W końcu trafił do Webedia Poland, gdzie zasilił szeregi redakcji Futurebeat.pl. Prywatnie wielki fanatyk dinozaurów, o których może debatować godzinami. Poważnie, zagadanie Mateusza o tematy mezozoiczne powoduje, że dyskusja będzie się dłużyć niczym 65 mln lat.

więcej