Crysis 2 ulega Zumbie. Top 10 UK (3 - 9 kwietnia)
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 3 a 9 kwietnia.
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 3 a 9 kwietnia.
Zumba Fitness to pierwsza gra wydana przez 505 Games, której udało się dotrzeć do pierwszego miejsca. Wcześniej podobny wynik osiągnęło Wii Fit Plus w 2009 roku. Prawie wszystkie gry z pierwszej dziesiątki dotknał spadek zainteresowania graczy, przy czym najbardziej widoczny jest on w przypadku Crysis 2 (-57%), Homefront (-46%), Shift 2: Unleashed (-45%) i LEGO Star Wars III: The Clone Wars (-45%).
Dzięki obniżce ceny na listę wrócił również Bulletstorm (+37%), któremu udało się wskoczyć na pozycję 17.
1. | ![]() | Zumba Fitness |
2. | ![]() | Crysis 2 |
3. | ![]() | LEGO Star Wars III: The Clone Wars |
4. | ![]() | Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters |
5. | ![]() | Shift 2: Unleashed |
6. | ![]() | Homefront |
7. | ![]() | WWE All Stars |
8. | ![]() | Pokemon Black Version |
9. | ![]() | Pokemon White Version |
10. | ![]() | Dynasty Warriors 7 |