Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Project Hospital - poradnik do gry

Project Hospital - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Porady ogólne do gry Project Hospital Project Hospital poradnik, wskazówki

Ostatnia aktualizacja: 5 listopada 2018

Co zrobić po odpaleniu pierwszy raz Project Hospital? Ta strona zawiera wiele podstawowych porad, które ułatwią ci pierwsze starcie z tą grą. Dzięki temu łatwej Ci będzie zarządzać szpitalem w Project Hospital.

  1. Zatrudniaj więcej lekarzy i pielęgniarek na oddział. Gra będzie Cię informować jakie są minimalne wymagania zatrudnienia na dzienną i nocną zmianę - zawsze miej więcej ludzi. Pozwoli Ci to na sprawniejsze reagowanie w nagłych wypadkach i będziesz mógł wykonywać badania przez cały czas.
  2. Zatrudnij na nocną zmianę techników. Domyślnie gra nie będzie forsowała posiadania personelu na radiologii i w pomieszczeniach diagnostycznych - zatrudnij personel na nocną zmianę, pozwoli Ci to na wykonywanie badań w nocy. Szczególnie jest to ważne na oddziale ratunkowym i kardiologii.
  3. Buduj recepcję dla każdego oddziału. Recepcja nie jest obowiązkowa, ale pozwala na szybszą diagnozę pacjenta, co prowadzi do zwiększonej efektywności w przyjmowaniu kolejnych pacjentów. Dzięki recepcji możesz wykrywać już na wstępie pierwsze objawy pacjenta.
  4. Buduj więcej pomieszczeń do hospitalizacji. Przy ustalaniu parametru Pewności dla oddziałów, może się okazać, że lekarze będą mieli tendencję do częstego wysyłania pacjentów na hospitalizację, mimo, że postawili już diagnozę.
  5. Buduj więcej pomieszczeń dla pacjentów o krytycznym stanie zdrowia. Zasada ta dotyczy urazówki (TC - Trauma Center) oraz pomieszczeń dla pacjentów podwyższonego ryzyka (HDU - High Dependency Unit), a także oddziału intensywnej terapii (ICU - Intensive Care Unit). Często mimo leczenia objawowego lub w trakcie badań pacjenci mogą mieć problemy z sercem i może dojść do zapaści (collapse), dlatego ważne jest posiadanie większej ilości wyspecjalizowanych pomieszczeń do podtrzymywania życia.
  6. Zatrudniaj lepszy personel - lepsze umiejętności całej załogi zwiększa efektywność diagnozowania, leczenie i wykonywania badań - będziesz mógł przyjmować więcej pacjentów, a prestiż Twojego szpitala wzrośnie.
  7. Wypełniaj dodatkowe misje od towarzystw ubezpieczeniowych - często oferują potężny zastrzyk gotówki za np. przyjęcie odpowiedniej liczby pacjentów.
  8. Dbaj o prestiż szpitala - lecz pacjentów szybko i sprawnie, wylecz ich także z objawów, udekoruj swoją placówkę - prestiż ma wpływ na ilość pacjentów wysyłanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe oraz na większość zarobków.