House Flipper 2: Jak szybko zarabiać? House Flipper 2 poradnik, porady
Pieniądze trzeba nie tylko zarabiać, ale i również je utrzymać na dobrym poziomie. Dlatego też w naszym poradniku do House Flipper 2 odpowiadamy na pytanie jak oraz na czym oszczędzać i zarabiać pieniądze podczas remontu domu.
Ostatnia aktualizacja: 14 grudnia 2023
W początkowych etapach gry bardzo ważne jest, aby dużo zarobić, a potem oszczędzać swoje pieniądze, zwłaszcza, że z prac remontowych lub sprzedaży domów, początkowo nie otrzymacie sporo gotówki. Na naszej stronie poradnika do House Flipper 2 podpowiadamy w jaki sposób można zaoszczędzić i zarobić.
- Wykupowanie odpowiednich ulepszeń
- Wykonywanie montaży
- Sprzedaż niepotrzebnych rzeczy
- Kupno najtańszych rzeczy
Wykupowanie odpowiednich ulepszeń
Najlepszym pierwszym wyborem w stronę ku oszczędzaniu i zarabianiu, będzie odblokowanie poszczególnych ulepszeń, takich jak:
- Nic się nie zmarnuje - zbieranie śmieci stanie się o wiele bardziej opłacalne finansowo.
- Chomikowanie farby oraz Pigmentowa gospodarka - dzięki temu zaoszczędzicie na kupnie farby na ściany, gdyż o wiele więcej jej zostanie na wałku.
- Kierownik budowy - stawianie ścian będzie kosztować dwukrotnie mniej pieniędzy.
- Ulepszenia sprzedawania domów - tu nie chodzi o samą oszczędność, aczkolwiek dzięki wszystkim ulepszeniom z tego drzewka umiejętności otrzymywać będziecie o wiele więcej pieniędzy, co wpłynie pozytywnie na Wasz budżet.
Na stronie Lista ulepszeń w naszym poradniku znajdziecie listę wszystkich perków dostępnych w grze.
Wykonywanie montaży
Po wykonaniu kilku pierwszych zleceń, otrzymacie możliwość zrobienia montażu konkretnej rzeczy. Przykładowo, zamontowanie zegara. Będziecie mieć 3 cele do wykonania, z czego zazwyczaj są to:
- zmieszczenie się w określonym czasie,
- ukończenie montażu w całości
- trafianie dobrze lub perfekcyjnie w cele w QTE.
Po zakończonym montażu, uzyskacie zniżkę na zakup tego rodzaju przedmiotów. Dzięki temu dekorowanie domów stanie się o wiele tańsze, co pozytywnie wpłynie na ich późniejszą sprzedaż z jeszcze większym zyskiem.
Sprzedaż niepotrzebnych rzeczy
Podczas każdego zlecenia bardzo często będziecie musieli czegoś się pozbyć. Sprzedając obiekty, otrzymacie spory zastrzyk gotówki, nawet za praktycznie w całości zniszczone rzeczy. Warto wtedy wyciągnąć swoje narzędzie Flippera i dokonać szybkiej sprzedaży.
To samo tyczy się wiader z farbą lub niezużytej tapety bądź kafelek. Niekiedy nawet znajdują się one już w domach. Jeśli np. skończyliście malować ścianę, a w wiadrze zostało jeszcze sporo farby, to sprzedajcie ją, aby ponownie zaoszczędzić na pieniądzach.
Zasada będzie podobna również w odniesieniu do Waszego pierwszego, głównego domu. Początkowo jest on w opłakanym stanie, większość rzeczy nie nadaje się do użytkowania. Sprzedajcie je z zyskiem i wysprzątajcie mieszkanie, za te fundusze kupcie większy dom. Będzie tam więcej do roboty, jednakże zysk również będzie o wiele lepszy przy późniejszej, potencjalnej sprzedaży.
Kupno najtańszych rzeczy
O ile zleceniodawca nie sprecyzował, jaki konkretny model ma zostać zakupiony, możecie zakupić ich tańsze odpowiedniki, aby nie przepłacać. Zazwyczaj jednak lista przedmiotów znajduje się w zakładce zadań.