It Takes Two gra roku :O.
Bardzo mnie to cieszy - daje znak twórcom, że ludzie chcą dobrych, liniowych gier i że warto zainwestować w grę w stu procentach nastawioną na kooperację, a nie jakieś bieda opcjonalne tryby.
The Expanse lykam jak pelikan ryby. Obecnie ogladam serial i jest mega, a gra w tym uniwersum moze miec spory potencjal.
EvilWest prezentuje sie caliem interesujaco.
Ależ te Hellblade 2 wyśmienicie się zapowiada, klimat będzie jeszcze cięższy niż w pierwszej części. No miazga jak dla mnie, klimat dosłownie będzie miażdżył.
Hmmm, dzieki za info. Może nawet sobie posiedze dzisiaj w nocy. I tak pracuje zdalnie więc moge zacząc trochę później jutro. Szkoda jednak, że tak późno... W dzień to bym sobie jeszcze figurki malował zerkając na ekran ale o takiej porze to oczy już nie wyrabiają :)
Bolku, w żadnej kategorii Halo nie ma.
Bardziej niż na ogłoszenie GOTY czekam na zwiastuny. Może w końcu pokażą zwiastun Hellblade 2...
Swoją drogą bardzo mi się podoba koncept VGA tj. połączenie nagród i zapowiedzi. Dzięki temu mamy takie całościowe "święto" gier na którym podsumowujemy rok i szykujemy się na kolejny. Tak to moim zdaniem powinno wyglądać na Oscarach. Przyznanie nagrody a potem zwiastuny filmów, które celują w daną kategorię.
Oczywiście koncept to jedno a egzekucja to drugie. Niestety, ale takie instytucje mają tendencję do komercjalizacji aż do granic dobrego smaku oraz stawania się wystawą próżności celebrytów wąchających swoje pierdy.
Niemniej pomysł uważam za dobry.
No cóż, fajnie by było zobaczyć jakąś nową gierkę, na którą faktycznie bym czekał, bo ostatnie TGA rozczarowało pod tym względem. : /
W Internetach pisza, ze ma cos byc od NetherRealm i ludza sie, ze zapowiedza MK 12...
Oglada ktos?
Jeśli chodzi o pre-show to narazie tylko Homeworld 3. Duża gratka. Szkoda, że dopiero za rok.
Po tych wszystkich, smutnych "konferencjach" E3, Gamescomu i innych, bardzo miło jest zobaczyć scenę i ludzi na niej i przed nią ;D. Tego mi brakowało.
wstydu nie mają jeszcze włączony chat z donejtami po 5 usd/euro typowa żebractwo przy takiej imprezie to nawet nie da się tego skomentować, żenada.
Zamiast Stinga widzialbym bardziej Woodkida z jego Guns for Hire. Zdecydowanie lepsza pisenka...
nie jest zle na razie! Chociaz mam wrazenie ze impreze sponsoruje microsoft bardziej.
Jest i Alan Wake! a już straciłem nadzieję, że kiedykolwiek powstanie druga część.
Hellblade 2 , Alan Wake 2 i Star Wars od QD zapowiadają się dobrze.
Jim Carrey :D:D:D
Wygrywa te nagrody.
Już jest lepiej niż rok temu. Najbardziej cieszę się z drugiego AW, a jeśli mają z tego zrobić rasowy survival horror to już w ogóle bajka. Największą wadą pierwszej części była zbyt duża ilość monotonnych starć.
No i Cyberpunk nie otrzymał nagrody dla najlepszej gry RPG, ani nie dostali nawet nagrody za najlepszą muzykę. UPS..
Nie wiem jaka muzyka jest w NAutomata , ale wydaje mi się że jednak CP2077 ma lepszą.
Nareszcie gameplay z Suicide Suqad! Mnie to kupuje, chociaż montaż był chaotyczny i ciężko dalej powiedzieć jak całość będzie wyglądać.
Suicide Suqad i zapowiedzieli Wonder Woman. Szkoda tylko że bez postaci aktorek Gal Gadot i Margot Robbie.
Takiej dawki cringe'u dawno nie widziałem. Naprawdę ciężko się to chwilami ogląda.
O cholera, Final Fantasy XIV z dwoma nagrodami. Za najlepszy support i za najlepszą długotrwałą grę.
Połączenie mojego ukochanego Imgine Dragons z Supergiants!!!!! I to piosenka z Bastiona!
Mi brakuje tego show na żywo , na scenie z orkiestrą , widownią jak było dawniej, zanim ludzie rozchorowali się na głowy zaczęli nosić maseczki i pochowali się w domach. Teraz to już nie to samo jak nie ma tej otoczki dużego show. Sam Geoff Keighley na scenie d*py nie urywa.
Oooo liczyłem na to że Keanu też się pojawi na scenie. Ale się jaram nowym Matrxem