Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 23-24 kwietnia (Bad Company 2, Metro 2033)
Wie ktoś może czy tego Torchlight'a z GamersGate można podpiąć pod Steama?
Ale mi to,starenkie metro po 40 zygli-bez pudełka i książeczki.
@RAdzinkx
na dodatek może się okazać, że ma ruskiego keya. Miesiąc pograsz i do widzenia. Z tego powodu kupilem wczoraj grę w EAstore razem ze Specactem.
Myślałem o kupnie innych tytułów jak Crysis albo Dead Space ale to na później zostawię, na promocję 2 gry w cenie jednej :]
@sevemp
ta, stare Metro które zarzyna każde kompy :]
Ale mi to,starenkie metro po 40 zygli-bez pudełka i książeczki.
Trza było kupić wersję steamową na GamersGate. Wczoraj była za 13,5PLN :)
@SpecShadow nie dobijaj mnie ;) jak kupiłem klucz z all to dopiero później doczytałem na forach, że to klucze z niewiadomego źródła dystrybucyjnego ;P pożyjemy, poczekamy :P
Dziwi mnie, że EA z tym nic nie robi. Łatwiej by było skontaktować się z allegro i zacząć blokować sprzedaż nielegalnych kluczy niż blokować je osobno każdemu po zakupie.
Ja kupiłem BC2 na allegro rok temu w maju, do dzisiaj wszystko działa. Przecież to są klucze z legalnie kupionych pudełek z grą. Czy nie moge sobie kupic gry w jednym państwie a grac w drugim. w dzisiejszych czasach ludzie podróżują po świecie :)
Ależ nikt nie twierdzi, że dostaniesz bana albo będą jakieś problemy. Tylko wyobraź sobie hipotetyczną sytuację kiedy "twoje" pudełko trafia w ręce jakiegoś cwaniaczka. Pisze on do supportu, dołącza zdjęcie pudełeczka z widocznym kluczem i informacje, że nie może się zalogować. Albo, powiedzmy, sprzedawca wyrzuci pudełka i ktoś kumaty je znajdzie? Lub trafi na nieuczciwego współpracownika? Jak myślisz, komu konto zablokują i kto "dostanie" grę? Niestety, dopóki sprzedawcy kluczy nie zaczną wysyłać pudełek razem z kluczem, nigdy nie będziesz miał pewności co się stanie w przyszłości.
Do (sevenup) Ale ty jesteś debil. Weź kup słownik. A nie się zabierasz za pobieranie gier z torrentów. Imbecylu jebany.
Nic mnie nie zachwyciło...
Tak patrze na te gry EA z ostatnich lat i jedyne co jest warte pieniędzy to gry od Bioware ;d. No może jeszcze załapał by się Crysis.