Jak tak lubią w tym roku rozdawać powtórki to niech chociaż Bioshocka jeszcze raz dadzą, bo to jedyna potężna gra, której nie udało mi się w tym roku za darmo zgarnąć.
Jakby było Encased to bym się lekko podniecił, ten akurat tytuł bym se ograł.
Na półmetku to żadnej gry nie ukończę,z 2 gry będe pogrywał w wolnej chwili raz na jakiś czas gdy nie będzie w co grać.
A 1 gra z lepszej pňłki już kiedyś była rozdawana i ukończona
Polacy rasiści każdy to powie, że nikt tu nie lubi ruski człowiek!
Jutro Metro. Chciałoby się Exodus, bo już jest prawie za grosze. Ale pewno znowu powtórka, i będzie Jedynka albo dwójka. Czyli niby poziom idzie w górę. No ale jednak powtórki. Liczę na jedną grę którą pobiorę. A czuję że największą będzie Wiedźmin 3 ... W sumie, mam na steam, nie ogranego. Lepiej mieć dwie kopie ;D
Chciałem pobrać Encased ale nie wyświetla mi go w bibliotece mimo że go dodałem. Epic coś popsuł?
Podpowiedź wskazuję, że jutro będzie gra z serii Metro. Najprawdopodobniej 2033 redux :)
W kolejnym jest litera M i ikonka metra.... Może to nie wcale żadne "metro 2033" tylko "mini metro"
Następną grą może być Metro Glukhovskiego. Litera M wygląda tak samo jak ta z serii Metro.
Z tego, co wyciekło podobno. Raczej Cyberpunk 2077 będzie następne.
Chciałoby się metro Exodus ale jeśli jutro faktycznie będzie to dadzą pewnie powtórkę i dadzą METRO2033 lub METRO LAST LIGHT które już rozdawali.
Mam letką nadzieje że dadzą EXODUS ,prawie 4 lata na karku ma więc może dadzą,lub niech dadzą coś innego zamiast gry którą już rozdawali.
Metro dali ale 2 część która już była rozdawana,jeśli ktoś nie odebrał gdy rozdawali to ma szansę znňw złapać.
Z tych AA to chyba nic nie dadzą do Sylwestra chyba że rzucą powtňrkę
Najlepsze jest to, że nikt w komentarzach nie zwrócił uwagi na dodatkowy "klikacz" przy pobieraniu. To uczenie maszynowe SI. Wiele firm płaci ludziom za klikanie takich obrazów i to całkiem sporo.. tutaj mają gratis miliony ;))) dobry patent
Mocno liczę na metro exodus, jak dadzą znowu dwie poprzednie odsłnoy to liption bo już dawali
Beka z ludzi którzy nie zagrają w grę "bo ruska". Tym bardziej, że nie muszą jej kupować. Rozumiem, że jak Amerykanie prowadzili agresję na Irak (pod fałszywym pretekstem, nie chodziło o żadną broń chemiczną czy biologiczną tylko ratowanie dolara, a przy okazji zrabowali stamtąd złoto i ropę) to też bojkotowaliście wszystko co amerykańskie?
Ruska gra? Dzięki bardzo. Wszystko z tego plugawego kraju jest na mojej zbanowanej liście.
Też mam mieszane uczucia, co do tej ruskiej gry, zwłaszcza, że do tej pory nie ma polskich napisów i RACZEJ długo tak pozostanie. Mogliby dzisiaj dać jako kolejne RPG w postapo ATOM RPG - to bym brał w ciemno!
Znowu nic ciekawego, do tego jeszcze ruska.
Do tej pory dodałem tylko tą pierwszą i Fallouty. Grałem tylko w te nowsze, więc jak będzie mi się kiedyś chciało to poszukam spolszczeń. Tak, że średnio, ale Epic na pewno się rozkręci. Na koniec przynajmniej musi być hit. W święta też raczej byle czego nie dadzą.
Znowu mieszane uczucia - kupiłem to na Steamie jeszcze przed wojną, więc.. uj wie, czy mogę z czystym sumieniem grać, czy nie.
A poza tym, no trochę trudno mi uwierzyć, że jak wczoraj bylo inne klasyczne RPG w klimacie postapo, to dziś też będzie ;) No i ten podpowiadający obrazek chyba mało kojarzy się z tym tytułem, nie?