

Najciekawsze materiały do: Defiance

Zapowiedziano Defiance 2050 na konsole Xbox One, PlayStation 4 i PC-ty
wiadomość27 lutego 2018
Strzelanka MMO Defiance z 2013 roku doczeka się nowej wersji nazwanej Defiance 2050. Gra ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach.

MMO Defiance będzie istnieć dalej mimo skasowania serialu TV
wiadomość17 października 2015
Pomimo wstrzymania produkcji serialu telewizyjnego Defiance, powiązana z nim gra MMO pod tym samym tytułem będzie istnieć nadal. Twórcy ze studia Trion Worlds zapewniają, że planują rozwijać tytuł w najbliższej przyszłość, stale dostarczając nową zwartość i poprawki.

Wieści ze świata (Bladestorm: Nightmare, The Wolf Among Us, Defiance) 20/11/14
wiadomość20 listopada 2014
Dziś piszemy m.in. o dacie premiery Bladestorm: Nightmare, darmowym epizodzie gry The Wolf Among Us oraz przejściu xboksowego Defiance na model free-to-play. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.
- Wieści ze świata (Defiance, Clockwork Empires, PlayStation Now) 31/7/14 2014.07.31
- Defiance - strzelanka MMO przeszła na model free-to-play 2014.06.05
- Przegląd MMO (04/06/2014) – Black Gold, Defiance, Guild Wars 2 2014.06.04
- Przegląd MMO (05/05/2014) – m.in. Defiance, TERA, The Elder Scrolls Online 2014.05.05
- Defiance - strzelanka MMO zostanie przestawiona na model free-to-play 2014.05.02
- Przegląd MMO (20/12/2013) – m.in. DayZ, Defiance, Royal Quest 2013.12.20
- Przegląd MMO (13/12/2013) – m.in. Guild Wars 2, The Elder Scrolls Online, WildStar 2013.12.13

^gra umiera od momentu premiery, nie obecnie.
Nie nie żartuję -.-'
Grają nadal ludzie, nawet polacy. Większą cześć gry i tak da się solować - przy odrobinie zacięcia (i w dobrym ekwipunku) można spokojnie solować małe arkfalle (btw one i tak się skaluję do liczby uczestników więc czasem gdy ci "pomaga" ze 2 nubków to jest ciężej niż solo :D )
Obecnie jest na Steamie drobna promocja i Defiance kosztuje 6.69E - 28 zł
http://store.steampowered.com/app/224600/
Jeśli nie grałeś w Firefall - zagraj najpierw w Firefall (które jest F2P), w innym wypadku można w Defiance pograć, choć można też poczekac na promo 50% - zakładam że bedzie w okolicach czarnego piątku/świąt
a i gdybyś się jednak zdecydował na grę w Defiance - to przeczytaj sobie post [8] i przed grą nabij ego

grałem w firefall... Momentami zdarzało mi się klatkowanie gry. Sama gra wydała mi się zbyt niedorobiona. Mam okazje zakupić defiance za około 19 zł... Dlatego chce wybadać sprawę czy za taką cenę warto.
Mam prośbę. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy w w grze Defiance jest odwzorowane tytułowe miasto z serialu ?
Zapraszam na polską stronę i forum poświęcone grze Defiance. Na stronie znajdziecie również poradniki do gry.
[link]
Chociaż ta gra to niekoniecznie całkowicie moja MMO'wa bajka, to jednak jej spróbowałem. Klimat intryguje, rzekłbym nawet, że urzeka na początku. Niestety kretyńskie bugi sprawiają, że w pewnym momencie nie wiem co się dzieje, nie mogę skończyć questa... dziwnie. Wydaje się, że w taki czas po premierze gra powinna już mieć wytłuczone poczatkowe błędy, tym niemniej tak nie jest. Szkoda, bo jest potencjał.
Wszystkich graczy Defiance oraz fanów serialu zapraszam na polską stronę poświęconą tej właśnie grze. Znajdziecie tam poradniki, wskazówki oraz oczywiście namiary na polski klan (PC) do wspólnej gry :) Zapraszam wszystkich serdecznie!
www[.]godefiance[.]pl - godefiance.pl

Pograłem może z jeden dzień ze względu na f2p i to że zacząłem oglądać serial.
Jakoś się nie przekonałem, wszystko wygląda identycznie, schematyczne misje, schematyczne rozmieszczenia przeciwników. Do tego to pojawianie się z znikąd, stoję spokojnie a tu nagle myk i jakieś potwory (nie pamiętam nazwy) dokoła mnie. Jak by może zmniejszyć ilość i dodać trochę więcej taktyki no ale z tym musieli by dużo popracować. A tak to typowe mmo z masa przeciwników i lataniem po mapie. Może sam początek taki jest ale gra powinna od początku zachęcać.
Naprawdę nie wiem za co ta słaba ocena , jako że gra jest F2P wbiłem sobie i gram jakieś 2 dni. I powiem szczerze że to najlepsza gra MMO F2P. Wspaniała atmosfera post-apo , ogromna mapa , możliwość spawnowania pojazdów oraz itemy z questów. Robisz questy i explorujesz sobie przy czym masz od groma pobocznych zadań oraz jak coś wykonujesz to zawsze ktoś jest żeby pomóc. Jak już masz coś dobrego to idziesz na multi gdzie odrazu znajduje serwer, no i te podzielenie rozgrywki jedna jak w Codzie czyli 8vs8 lub 6vs6 albo jak w Battlefield 16vs16 i przejmowanie punktów. Dochodzi do tego dobra grafika z dobrą optymalizacją i to wszystko za darmo. Wiadomo są opłaty ale za nie jedynie jakieś pierdoły do wyglądu lub boost , wszystkie rzeczy i tak mamy w grze. Polecam każdemu fanowi MMO.
Też spróbowałem, bo oglądam serial i nawet mi się podoba. Gra również. Nie jestem fanem strzelanek, ale mimo wszystko fajnie się grało wczoraj przez 4 godziny. Jest jakaś tam linia fabularna, ale ku mojemu zaskoczeniu bardzo dużo graczy. Nie rozgryzłem jeszcze wszystkiego, bo niestety trochę brakuje bardziej rozbudowanej pomocy i generalnie jakiegoś przybliżenia samego świata. Pomimo tego łatwe w dołączeniu rajdy, pojazdy, ciekawe bronie, rozbudowane zadania, ciekawe statystyki. Generalnie 8/10.
RaQman 2013-11-27 - 11:15
Teraz już wiem że nie warto...szkoda kasy. Lepiej już firefalla obadać ;D-----------------------------Grałem w Firefalla 1 godzinę gówno do kwadratu jakieś kraby z dupy a Defiance przypadł mi do gustu.

Mimo, że nie jestem fanem MMO to Defiance mi się podoba. Przede wszystkim ma świat w którym co chwila coś się dzieje, możemy znaleźć misje poboczne co parę kroków. Gra posiada też dość spory arsenał broni, pojazdów i nie wymaga mikropłatności, żeby coś osiągnąć. Ogólnie gram od tygodnia z kolegą i póki co jest lepiej niż OK.

No no hmm co by można napisać o "Defiance".
1. na pewno to że jest to całkiem przyjemna gra ;)
2. jest w wersji free-to-play ;)
3. hmm wydaje mi się że stylistyką podobna jest do "Borderlands"
Uważam, że po przejściu na darmowy model rozgrywki jest produkcją, której warto poświęcić trochę czasu ;)
Każdy kto zagra myślę, że zrozumie
''Defiance to FPS typu MMO'' oddajcie mi moje 2 minuty z życia podczas ktorych usilowałem znależć gameplaj z widokiem z pierwszej osoby..To gra TPS a nie FPS nie wprowadzajcie ludzi w bląd

Pierwsze godziny spędzone z tym tytułem bardzo przyjemne. W swojej kategorii wydaje mi się lepsze niż FireFall oraz Planetside 2.
Czy ktoś wie gdzie wklepać kod na bonusy , który pojawia się na początku gry?
Ja mam pełną wersję za free na zawsze na xboxa. I to bez Golda :P
Gra odbiega od standardów i przede wszystkim zawsze coś się dzieje. Jak każda, może po jakimś czasie z nudzić, ale mimo to, po krótkim czasie chętnie się do niej wraca. Batalie arkfall, czy incrusion są chyba jedyne w swoim rodzaju, no i wiele zależy od zręczności gracza (ale nie do przesady). Ilość kombinacji broni i sposobów działania jest bez przesady, liczona w tysiącach. Bardzo sprytny system EGO, który dodatkowo, w momencie dużych walk czasowo podnosi szanse nowym graczom na lepsze miejsce (zwiększa dmg broni). Inwestycja w grę nie musi być duża, na upartego można grać praktycznie bez wykupywania czegokolwiek.
Witam, zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej mucki. Mój nick PSN VANQISH07
Kto gra na serwerze north america niech doda do znajomych mój nick to Szymer
Kto gra na serwie north amerika niech doda moja nazwa to Szymer pomoge

https://www.youtube.com/watch?v=yO5NrdtpNOA&list=PLmsSbQ3i4pz6DHEL1eW6-AokfEF32ZPsu&index=2
Zapraszam na mój kanał tutaj możecie zobaczyć jak gra wygląda gram ze znajomym :)
Gra według mnie jest dobra i przyjemna polecam :) Jeszcze bardziej przypadnie tym co chcą połączenia warframe z call of duty lub CS czyli rozbudowana gra .

Oceniając ten tytuł należy rozdzielić samą grę od zachowania w tym wsparcia developera. Grę odpaliłem po komunikacie o zamykaniu serwerów. Pozytywnie zaskoczyła mnie grafika, która na MMO z 2013 r. bardzo dobrze się trzymała - świat Defiance był też znakomicie oddany w zakresie ukształtowania terenu, kolorów etc. Voice acting też stał na bardzo dobrym poziomie. Umiętności ciekawe, satysfakcja z korzystania broni bardzo duża (odgłosy wystrzałów, odgłosy trafień, wizualka). Bardzoo dużo rodzajów broni, modów do nich oraz tzw. synergii. Dodatkowo umiejętności z cyberimplantu i umiejętności z ego. Rozegrałem w sezony w kampanii jak też dołączyłem do klanu i robiłem z nimi inwazje, arkfalle etc. Za to 8.5.
Gra po pewnym czasie stawała się monotonna a to z uwagi na brak wsparcia deva. Serwey potrafiły przycinać w przypadku gry multi (gdy gra była popularna i grałow wielu graczy stabilność serwerów była podobno tragiczna a lagi, znikające tekstury, npce i inni gracze byli standardem), przez przeszło 2 lata nie było nowego kontentu a ten w końcu dodany to praktycznie rehash poprzedniego z tymi samimi teksturami. Gra praktycznie stała się pay to win. I za to łącznie i to bardzo, bardzo optymistycznie 7.0. Z tego powodu, że wiedziałem, że grę zamykają, odpaliłem ją sobie dla funu i zagrania w kampanię (pamiętałem serial Defiance i neat było przenikanie się świata gry i serialu). Gdybym kupił tę grę jak było to pierwotnie i zainwestował w nią setki godzin by zobaczyć, że tytuł staje się pay to win a na dlc czeka się prawie trzy lata, to ocena byłaby o wiele wiele niższa. Niewykorzystany potencjał.