Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: echochrome

echochrome - recenzja gry
echochrome - recenzja gry

recenzja gry15 października 2008

Światowa premiera 1 maja 2008. Bawi, zmusza do myślenia, intryguje… Ale mimo wszystko na miano hitu nie zasługuje.

Innowacyjne echochrome debiutuje na amerykańskim rynku
Innowacyjne echochrome debiutuje na amerykańskim rynku

wiadomość1 maja 2008

echochrome wzbudza wiele sympatii. Dzieje się tak od chwili oficjalnej zapowiedzi gry, do której doszło w trakcie konferencji koncernu Sony przeprowadzonej w ramach zeszłorocznego E3 Media & Business Summit. Teraz ta sympatia i ciekawość może zostać przekuta na rzeczywistą sprzedaż. Stało się tak za sprawą amerykańskiej premiery gry. Data europejskiej nie jest jeszcze znana.

Letnie premiery na PSP

wiadomość18 kwietnia 2008

Sony zaprezentowało listę tytułów, które jeszcze tego lata powinny pojawić się na PlayStation Portable. Wielkiej niespodzianki nie ma, ale i tak będzie się czym pobawić.

Echochrome dostępny będzie w dwóch różnych wersjach
Echochrome dostępny będzie w dwóch różnych wersjach

wiadomość10 lutego 2008

19 marca japońscy fani innowacyjnej rozgrywki będą mogli zapoznać się z nietuzinkową grą zatytułowaną Echochrome. Program pojawi się równocześnie w dwóch wersjach: na płycie UMD na kieszonsolkę PSP oraz na PlayStation 3. Tę drugą wersję będzie można ściągnąć oczywiście za pośrednictwem usługi PlayStation Store. Czy poza tym faktem obie wersje będą się od siebie jeszcze czymś różnić?

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
10.10.2007 15:57
B@rt -=gdansk=-
67
Pretorianin

to bedzie cos boskiego :D widzialem filmik juz jakis miesiac temu na PSN i to bedzie cos extra dla tych co lubia myslec w grach ;) normalnie nienormalna gra hehe lubie zludzenia optyczne

15.10.2007 21:10
👍
odpowiedz
zanonimizowany486980
8
Legionista

No no, gra zapowiada się niesamowicie. Ciekaw jest jednak, jak skomplikowanego silnika fizycznego użyją, że gra jest na PS3 i nie mogłaby wyjść na słabsze konsole? Tak czy owak - trzymamy kciuki.
To jedna z ciekawszych gier typu "cud-miód grafa to nie wszystko".

24.03.2008 23:09
123el
👍
odpowiedz
123el
40
Konsul

Ja nie mogę! Ależ ta gra będzie wymiatać, pod względem innowacyjności żadna gra nie będzie miała szans! Heh, ciekawe, czy z czasem nie dorobią do tego next-genowej oprawy...kto wie!

11.06.2008 15:52
odpowiedz
zanonimizowany558686
2
Junior

szykuje nam sie hit jesli chodzi o gry logiczne ;]

12.06.2008 06:20
odpowiedz
zanonimizowany461159
16
Legionista

na psp juz wyszla ta gra pierwszego maja, a na ps3 nawet nie ma planowanej daty wydania...

17.06.2008 23:23
😃
odpowiedz
zanonimizowany492622
10
Legionista

Nareszcie jest! szykujcie mózgi BRAINIACY i do Echochroma marsz. To innowacyjna gra jakby nie było. Sony jak zwykle wydało świetna pozycję kierując się nie grafika a prostotą, grywalnością i niesamowitą możliwością jaką daje nam wyobraźnia. W końcu to tylko parę kresek i ludzik, no nie? a tu proszę zabawy i kombinowania na długie godziny w 3 różnych trybach. Powstało w internecie kilka pozycji bazujących na Echochromie jednak "żadna podróbka nie da ci tego co oryginał" jak wszyscy wiemy ;) Należy także zwrócić uwagę na....muzykę :P Muzyka z łatwością może zahipnotyzować znudzonych ta pozycją graczy i po prostu ich uśpić , lecz na zafascynowanych tą produkcją graczy działa wprost przeciwnie, pobudza wyobraźnie i sprawia, że gracz tworzy swój własny świat w którym odpowiednio obraca klocki które zaprowadzą go do końca "stejdżu". Jak dla mnie ta logiczna gra jest miła dla oka, ucha i mózgu ;) W wolnych chwilach podczas wakacji, gdy panuje stan szczególnego "odmóżdżonego lenistwa" jest to miła odskocznia, a zarazem sposób na support dla szarych komórek, wycieńczonych brakiem zajęcia :P Pozycja obowiązkowa jakby nie było !!

30.12.2008 03:20
Dybo
👍
odpowiedz
Dybo
4
Chorąży

gra jest świetna grałem w nią u kumpla u muszę powiedziec że wyższe poziomy nieźle pobudzają mózgownicę ;D a że jest na PSP to dodatkowy plus ;)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze