

Najciekawsze materiały do: Marvel's Avengers

Marvel's Avengers - Simple ReShade Graphics Mod
modrozmiar pliku: 39,3 MB
Simple ReShade Graphics Mod to modyfikacja do Marvel’s Avengers, której autorem jest OnlineGam3r

Marvel's Avengers - poradnik do gry
poradnik do gry1 października 2020
Marvel's Avengers poradnik i solucja to najlepsze porady na start i jak pokonać bossów, znajdźki, multiplayer, wymagania sprzętowe, zasoby, najlepsze buildy i rozwój postaci, wyposażenie i wskazówki jak szybko zdobywać doświadczenie.

Recenzja Marvel's Avengers – hej, ta gra nie jest zła!
recenzja gry8 września 2020
Światowa premiera 4 września 2020. Marvel's Avengers to gra usługa, która ma przyjemną kampanią fabularną i obiecujący end game. A że będzie długo wspierana, to jest nadzieja, że twórcy poprawią jej wady i z dobrej zrobią grę świetną.

NFS: Heat na czele stawki w Polsce - top 10 PL
wiadomość5 października 2023
W 37. tygodniu 2023 roku w Polsce rządziły promocje. Najlepiej sprzedawały się przecenione gry, takie jak Need for Speed: Heat czy Marvel’s Avengers.

Wkrótce Marvel's Avengers zniknie ze sprzedaży, do tego czasu możecie kupić grę 90% taniej
wiadomość19 września 2023
Pod koniec września Marvel's Avengers ostatecznie zniknie ze sprzedaży. Zainteresowani tym tytułem mają okazję kupić go teraz w naprawdę wielkiej promocji.

Wkrótce koniec rozwoju Marvel's Avengers - i to będzie dobry moment, by zagrać
wiadomość21 stycznia 2023
Twórcy Marvel's Avengers poinformowali o planach zakończenia rozwoju gry. Paradoksalnie dla części graczy może to być pozytywna zmiana.
- Marvel's Guardians of the Galaxy i Avengers przyniosły ogromne straty wydawcy 2022.05.04
- W Marvel's Avengers Thor wkrótce będzie kobietą 2022.04.20
- Spider-Man w Marvel’s Avengers bez misji fabularnych 2021.11.22
- Zakup wszystkich przedmiotów w Marvel's Avengers pochłonąłby tysiące euro 2021.11.22
- Wiemy, kiedy Spider-Man trafi do Marvel’s Avengers 2021.11.10
- Porażka Marvel's Avengers to wina źle dobranego studia - Square Enix wyciąga wnioski 2021.11.04
- Marvel's Avengers - nowe mikropłatności rozwścieczyły graczy 2021.10.09
![Marvel's Avengers - Marvel Infinity War [FREE FAN GAME]](/i/h/5/25650859.jpg)
Marvel's Avengers - Marvel Infinity War [FREE FAN GAME]
grarozmiar pliku: 249,5 MB
Marvel Infinity War to darmowa fanowska gra, której autorami są ZVitor & Maru

22 ciekawe promocje ze Steam Autumn Sale 2022
artykuł23 listopada 2022
Za oknem szaro i ponuro, warto więc rozgrzać się przy dobrej grze. I tutaj z pomocą przybywa kolejna wyprzedaż na Steamie, dzięki której w przystępnej cenie nabędziecie wybrane tytuły. Pomogą Wam one przetrwać ten jesienny czas.
Słyszałem niezbyt pochlebne opinie i niestety muszę w większości się z nimi zgodzić. Gra jest powtarzalna, przewidywalna i raczej krótka. Nie przykładam zbytniej wagi do błędów w grze,ale tu są nagminne (niektóre kwestie nie są nawet przetłumaczone). Ale najgorsze jest to,ze gdy skończyłem główna linie fabularna i chciałem wrócić do kompanii (porobić misje poboczne),to wtedy gra ładuje się nieskończoność (?!). Za ta cenę oczekiwałbym produktu kompletnego. Na plus to,ze bohaterowie różnią się w walce,niezłe z tego wybrnęli. Gdyby nie postacie,które znam pewnie ocena byłaby nizsza
Ukończyłem kampanię fabularną i muszę powiedzieć, że gra jest raczej słaba. Historia opowiedziana jest raczej niewciągająca - wrzucona na siłę, postacie mało ciekawe. Ale ok, powiedzmy że to nie ten gatunek i można przymknąć na to oko. To na co oka już przymknąć nie można, to system walki w połączeniu z pracą kamery - dramat. Odnoszę wrażenie, że to była raczej walka z kamerą, a nie przeciwnikami. Do tego momentami na ekranie dzieje się zbyt dużo, przez co sama walka może być nieczytelna. System walki był zdecydowanie bardziej ciekawy i lepiej zrealizowany np. a Batmanie, Cień wojny, God of War, Wiedźminie. Walce w MA brakuje miodności i "mięsa".
Strona graficzna i optymalizacyjna tez niestety pozostawia pewien niesmak. Gra potrafi momentami nieźle "chrupnąć", doczytywać tekstury w trakcie gry, wywalić kilka artefaktów graficznych (konsola XBOX ONE, bez żadnych esów czy innych iksów).
Mapy na których rozgrywamy misje, zaprojektowano nieciekawie, bez polotu i metodą kopiuj - zmień tekstury - wklej.
Kwestię dubbingu pominę milczeniem.
Z plusów - postać Kamali.
Smutno mi z tego powodu, ale muszę przyznać, że jestem zawiedziony z gry.
Po spiderman ps4, byłem pewien, że Avengers będzie tak samo dobrą grą.
Niestety.
Dałem ocenę 7, bo grywalność podczas misji nie jest najgorsza, ale fabuła, dialogi i inne już mnie nie zaciekawiły.
minął jakiś czas od premiery czy w kwestii optymalizacji na pc coś się zmieniło ???
Święto na CW. Ostatnio wszystko pęka z Denuvo. Ale tego nawet za darmo nie warto brać.

I5 4690k 4,5ghz,16gb,rx580 8gb,fhd wszystko na max ustawieniach gra śmiga w 48-60 fps tylko błędy wypadanie za mapę dźwięk czasem znika lub jest opóźniony więc albo naprawili optymalizację łatkami albo wersja piracka działa lepiej niż oryginał,gra usunięta z dysku nie dla mnie rozciągające ręce czy jakieś kapitany ameryki

Jak się nie ma sprzętu to się nie wł 4k uhd i nie wiadomo co jeszcze, a potem z żalem, że nie działa w 60 klatkach. full hd razi po oczach ??? albo trochę mniejsze ustawienia (jeśli już musicie zagrać) ??? masakra
Ja tą grę uruchomiłem tylko dla sprawdzenia na sprzęcie o wiele gorszym od waszych i śmiga w full hd na nisko średnich
procek amd athlon x4 3.10 GHz (antyk)
6 GB ram ddr3 1600
radeon r7 360 oc 2 GB
wiadomo są spadki lekkie zawiechy, ale jak ktoś już musi zagrać to zmniejsz ustawienia. no i wiadomo wypadanie za mapę :D i glicze. ale to wina gry
pozdro
Tak skopać fajne uniwersum. Gdyby to był singleplayer z dobrą kampanią fabularną zamiast looter bijatyko gry usługi była by świetna.
Crystal ssie.

Generalnie czuje się lekko oszukany. Chciałem zagrać w tą grę jako singla, więc nie oglądałem żadnych gameplayów. Myślałem, że to będzie gra w takim stylu jaki zaprezentowali na e3, czyli oskryptowany singiel. Okazało się, że tylko pierwsza misja jest taka (ta którą zaprezentowali na e3), i druga połowa ostatniej misji. Reszta gry to bieganie po identycznie wyglądających mapkach. Dodatkowo gra kilka miesięcy po premierze jest nadal strasznie zabugowana oraz kuje w oczy słabymi animacjami. Nie polecam 5/10.
Dzisiaj dotarła wiadomość że postać Spidermana będzie tylko na konsole PS... Miałem to kupić, ale pierdziele ich... Pierdziele podejście twórców i wydawców za to, że jakaś część graczy dostaje jakas postać a inna nie ma takiej możliwości. Czy jestem gorszy że nie lubię konsoli, nie stać mnie na nią i nie mam TV? Wale to, ściągam pirata i ładuje cracka. Twórcy nie dostaną moich złotówek.
Jedna z najgorszych gier o super bohaterach.
Brak otwartego świata = znienawidzeniem prze ze mnie tej gry.
Dwie gry o Hulk'u na ps2 są znacznie lepsze od tej.

Niby gramy superbohaterami ale kompletnie nie czuć siły ciosów. Serio 2x rzuć młotkiem, 2-3 razy strzel Ironmanem, 500x uderzaj Kapitanem Ameryką wtf. Lepiej sobie odpalić film w TV niż łamać palce na powtarzanych do bólu sekwencjach. Gra ładna i widowiskowa ale bardziej skierowana do fanatyków Marvela jak w sumie ta dziewczynka co się zachwycała na starcie kampanii.
Ja mam pewnie z 80h nabite i nadal chce mi się kilka mapek dziennie zrobić bo każdą postacią gra się inaczej i ogólnie przyjemnie jak się je rozwinie. To że jest powtarzalna to dla mnie żaden minus bo która gra taka nie jest. W Valhali też się robi 200h do pożygania to samo. I nie rozumiem trochę ludzi którzy narzekają tak bardzo na grę usługę. Takiego Spidermana na ps4 przejdziesz raz i nie ma po co wracać, ewentualnie po dwóch latach. A tu fabuła mimo że nie wybitna to nie jest też najgorsza, ale systematycznie póki co rozwijana, a po za nią też jest co robić.
Ci co grają na starym sprzęcie niech sobie wymienią, bo może wasz sprzęt nie jest przystosowany do tej gry. Na xbox series x wygląda bardzo realistycznie i można ją porównać do tomb raider zarówno graficznie jak i wcielając się w bohaterów pokonując kolejne etapy gry. Gra działa w 4k i 60 fps.
Cóż, pojawiło się w Gamepass to zagrałem. Początek ciekawy i wciągający, ale im dalej tym nudniej :/ Tony takich samych robotów wyskakujących z każdej dziury i ty napieprzający w przyciski żeby ich pokonać. Każda misja sprowadza się do tego samego. Nuda jak flaki z olejem. Do tego głupi system rozwoju postaci, miliard mikropłatności, bugi i glicze, katastrofalnie beznadziejny dubbing, nieintuicyjny ekran ulepszeń, i wracamy do NUDY która psuje tu wszystko. Nie polecam nawet za darmo

ZERO szczerze nie wiem o co w tej grze chodzi, zacząłem filmiki YouTube oglądać bo chyba coś spieprzyłem. Np na youtube Abdomination ma 3 kratki zdrowia, u mnie w grze kilkanaście WTF. Pierwsza misja w terenie przegrywam, za każdym razem, ale nie ma nawet wrogów których miałbym pokonać kilka podejść i nie wiem z czym K walczę, WTF? Myślałem, ze chociaż kampanię program, pomimo hejtu, ale się nie da da gra to dno. Mocno zasłużone ZERO
Dam 10 za fabule , polski dubbing oraz grafikę na one x ! . Bardzo dobrze mi się grało w singla ! Teraz dodatki ! Jak za to że jest w game passie to warto ! Ogólnie fajnie się gra !

Szczerze bardziej wkręcił mnie człowiek pająk oczywiście grafika na plus fajnie że można zagrać każdym bochaterem ale momentami bardzo powtarzalna i sporo tych momentów jest system walki ok jak dla fanów Avengers jak najbardziej ale nie porwała mnie tak jak człowiek pająk

Super gra jedynie do czego mogę się przyczepić to że jak jest dużo przeciwników na mapie to klatkuje, a tak to jestem bardzo zadowolony z zakupu podoba mi się pomysł zrobienia z tego action rpg co dla niektórych jest wadą ja uwielbiam gry hack and slash

Gra nudna jak flaki z olejem. Postanowiłem że ja przejdę i tak mecze ją już trzy miesiące. Grafika jest świetna, ale cała otoczka już nie.

Szrot i to w dodatku mocno zabugowany. Omijać szerokim łukiem, chyba, ze dadza za darmo.
Mam problem, kupiłem gre nową na ps4 i gdy uruchamiam to odpali sie początek do nacisnij x by grać i wyskakuje komunikat potrzebna jest nowsza wersja aktualizacji, gdy połącze się przez internet to pobiera aktualizacje, ale aż 45 gb i tyle nie pobiore, ktoś miał podobny problem? Można w jakiś sposób to pominąć przecież gra jest na płycie?
Gra została uruchomiona poprzez pobranie aktualizacji 48gb na ps4 slim, wszystko ok. Nie rozumiem tej zaistniałej sytuacji.
Jako że w gry dość długo nie grałem to jestem trochę do tyłu z obsługą. Mam pytanie bo mój syn jest fanem tej gry i chciałby w nią pograć razem ze mną. I tu moje pytanie, czy da rade w tej grze jakoś się połączyć, ja na laptopie a syn na Xbox one?
Fajna gra, fabuła nie jest jakoś najwybitniejsza ale bardzo mi się podobał gameplay, polecam.


Zapraszam na pełny gameplay z gry. https://www.youtube.com/watch?v=maaNQN6PBLI&list=PLVYHO_RNJKKifOhvVeXIiTDHIk14yyfMx

gdyby gra posiadała możliwość swobodnego poruszania się po Nowym Jorku to była by dobra