Najciekawsze materiały do: Mass Effect 2: Przybycie

Mass Effect 2: The Arrival - recenzja gry
recenzja gry4 kwietnia 2011
Światowa premiera 29 marca 2011. Gdy wszyscy z niecierpliwością wyczekują finału trylogii Mass Effect, na wirtualnych półkach serwisów dystrybucji cyfrowej wylądował Arrival, czyli kolejny płatny dodatek DLC do "dwójki".

Kolekcjonerska obudowa Mass Effect 3 Vault już dostępna w Polsce
wiadomość12 marca 2012
Gadżety dla miłośników wirtualnej rozrywki to wciąż rosnący rynek. Największym fanom nie wystarczy już samo granie w ukochany tytuł. Potrzebują t-shirtów, kubków, książek i, jak się okazuje, unikalnych obudów na swoje konsole.
Odkryj pierwsze screeny z nadchodzącego DLC do Mass Effect 2
wiadomość15 marca 2011
O szykowanym ostatnim większym dodatku DLC do Mass Effect 2 wiemy od początku roku. Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że rozszerzenie występować będzie pod nazwą Arrival (co zdaje się potwierdzać ulotka dołączana do pudełka Dragon Age II). Choć tytuł dalej nie został oficjalnie potwierdzony, to twórcy zaczynają już teraz podgrzewać atmosferę.

Poprzednio w Mass Effect
artykuł6 marca 2012
W dniu światowej premiery Mass Effect 3 streszczamy fabułę dwóch poprzednich części sagi, aby przypomnieć najważniejsze wątki kosmicznej opery od BioWare.
@kęsik [7]
No właśnie - przecież chyba Żniwiarzy powinno być napisane, a to jest zupełnie kto inny (nie kamerdyner czy odźwierny tylko sam baron osobiście :P :D)
edit:
chociaż tak sobie pomyślałem, że Zbieracze też na pewno z nimi przybędą(baron nigdzie sam się nie wybiera tylko ogarnia ze sobą od razu całą swoją świtę)
Wow to już jutro ,a taka cisza ;/ coś podejrzane
A jednak :D fajny zwiastun

Z opinii tych, ktorzy juz przeszli to dlc - nie ma na co czekac, kolejny mialki i niewiele wnoszacy pseudominidodatek.
Ciekawi mnie jedno. W grze mamy zegar odliczający czas do przybycia Żniwiarzy. Pewnie znajdzie się jakiś as, który te 2 dni z włączoną grą poczeka. A tam? Jakiś easter egg?

W grze mamy zegar odliczający czas do przybycia Żniwiarzy. Pewnie znajdzie się jakiś as, który te 2 dni z włączoną grą poczeka.
Ba, potem zegar pokazuje już tylko 28min.
wpadłem na to czytając post [11] lukas_dion plus wymagania sprzętowe:D
akcja z zegarem polega na tym ze jezeli twoja misja by sie nie powiodla reaperzy by dotarli za te 25 minut ;]
a co spolszczenia chryste serio? ta gra to nie wyklad z medycyny angielski i to bardzo podstawowy...
nie rozumiecie to lapac za slowniki ja tak robilem... jak dla mnie spolszczenia zubozaja gre.
a co do dodatku kompletne dno w porownaniu do brokera.
Akcja z zegarem polega na:
spoiler start
Odliczanie do przybycia żniwiarzy przez przekaźnik Alpha Centauri (o ile dobrze pamiętam)
ale shepard go niszczy i tyle.I 300 000 batarian ginie przez wybuch przekaźnika.
Przesrane :/ pewnie zaczną wojnę >.<
spoiler stop
dodatek działa tylko z angielską wersją gry. Jak ktoś ma tylko polskie konto w Live, to polecam założyć nowe (wcześniej w konsoli ustawić region na UK) i za jego pomocą ściągnąć dodatek. Potem można z powrotem przełączyć się na własne konto i grać.

chyba nie zepsuje sobie polskiej wizji tej gry grając w angielską z napisami;] , mogli wypuścić po polsku:/
skad pobrac bo na bio ware social network pisze ze ten dodatek nie jes wypuszczony w nasym regionie pomocy

Dla tych co mają polską wersję językową:
Stąd ściągamy http://static.cdn.ea.com/bioware/u/f/eagames/bioware/masseffect2/ME2_DLC/ME2_Arrival.exe
Instalujemy przez http://social.bioware.com/project/4443/
Grać...
Oczywiście dodatek należy kupić.
Należy kupić... jak po naciśnięciu linku od razu wyskakuje ściąganie dodatku. Wytłumacz??....
Kupić należy w bioware network.
Wystarczy zmienić język w prawym dolnym rogu na angielski i już można zakupić za punkty bioware.
Dodatek dodaje się wtedy do twojego konta tak jak w przypadku pozostałych dodatków.
Skoro nie wiecie jak to zrobić, to jak graliście w Shadow Brokera ???
Heh... dla polaków za darmo XD
Dodatek niezły - nie spodziewałem się Cudów - ale dobrze, że wydają i nie nudzi nam się czekając na ME 3
Co do braku kompatybilności :
OD LAT wiadomo, że polscy wydawcy OLEWAJĄ graczy - ja już od dawna NIE KUPUJĘ u polskich dystrybutorów - TYLKO za granicą oryginalne gry. BRAK problemów z DLC, Patchami, dodatkami - wychodzi "coś" - kupujemy i gramy ZERO problemów.
hehe lubie mass efect przeszedłem jedynke dwojke ale zastanawiam się czy warto zagrac w dodatek ??


Spolszczenie już jest.
Dostępne na stronie grupy:
http://masseffect.pl-group.duu.pl/
lub:
http://social.bioware.com/group/3057/#projects
Dyskusja o spolszczeniu:
http://social.bioware.com/forum/5/topic/276/index/6836180/1
Teraz każdy, kto ma ochotę zagrać w ME2 po polsku, ze wszystkimi dodatkami, może to zrobić wykorzystując nasze instalatory.
Spolszczenie jest kinowe i na czas wykonywania misji z DLC gra staje się wersją angielską z napisami. Niektóre kwestie padają po polsku, ale tylko te, które są częścią "tła".
Dodatek nie najgorszy, ale zdecydowanie za krótki, w dodatku jakościowo IMO znacznie gorszy od Overlorda czy Shadow Brokera.

Bardzo dobry dodatek. Świetna fabuła, z zaskakującym zwrotem akcji(zbuntowanie doktor Kenson), i końcowa scena ze zniszczeniem przekaźnika masy. Po prostu warto było zagrać. Grało się bardzo przyjemnie, jednak lekko frustrująca była walka. Nie dość, że trochę jej za dużo, to moim zdaniem ME nie jest stworzony do przechodzenia misji w pojedynkę. Z drużyną jest o wiele lepiej. I nawet nie chodzi o to, że łatwiej, bo w Arrival nie było nic trudnego, ale z drużyną jest po prostu przyjemniej. Watro było zagrać.
Moja ocena 8,5/10- na równi z Overlord i Lair to the Shadow Broker.

Moja Ocena 2.5
Kolejny kurtki i bardzo słaby dodatek. Praktycznie całość przechodzimy bez towarzyszy ( twórcy ujawniają tutaj, że tak naprawdę Shepart to jedno osobowa armia i towarzysze są wstawieni tylko dla poszerzenia uniwersum) Fabuła jest mocną strona jak na tak małe DLC i moim zdanie olbrzymi niewykorzystany potencjał. Jakby się chłopaki przyłożyli można było z tego zrobić dodatek na miarę Przebudzenia z Dragon Age. A tak mamy historie z dwiema/trzema zwrotami akcji i trochę pseudo skradania i na tym koniec. Żadnej nowej zawartości tylko bezmyślna strzelana, dlatego taka ocena .
Jakby ktoś był zainteresowany, to Warszawskie Niezależne Bractwo LARPowe OFENSYWA jakiś czas temu organizowało grę typu LARP w klimatach ME (fabularnie rozgrywała się zaraz po The Arrival). Zapewne będą jeszcze ponawiać temat. Ja bawiłem się świetnie. Poniżej wrzucam link do ich strony, jakby ktoś był zainteresowany:
[link]

To powinno być w podstawce jako nagroda za wykonanie Misji Samobójczej. Gdybym się nie skusił na ten dodatek, to o wycieczce Sheparda dowiedziałbym się dopiero z trzeciej części.

Bardzo fajne dlc, chyba najlepsze do ME2. Fabularnie trzyma poziom podstawki, są zaskoczenia a i w otwartym starciu z wieloma przeciwnikami trochę trudno. Warto było zagrać w końcu po tylu latach, graficznie nic się nie zestarzala nawet.
Takiego syfu jak ten dodatek to dawno nie widziałem. Nie dość, że jest głupi, to jeszcze po zakończeniu tej nudy, jak wczytałem grę, to jakimś cudem jestem przed rozpoczęciem dodatku. Co to za nonsens???????????