Chyba każdy fan ,, Mirror's Edge'' kojarzy fantastyczny motyw ,, Still Alive ''. Nie wiem czy wiecie, ale powstał również nowy motyw przy okazji premiery ,, Mirror's Edge Catalyst. Osobiście przed premierą Catalyst wyczekiwałem OST prawie tak samo jak samej gry i z tego co zdążyłem usłyszeć nie zawiodłem się, ale też czuje mały niedosyt ze strony Solar Fileds. Moim zdaniem nowy motyw nie ma tego czegoś co ma ,, Still Alive '' . Oceńcie sami ---> https://www.youtube.com/watch?v=fB4gjiMVKFI
Jeśli ktoś nie słyszał ,, Still Alive '' ---> https://www.youtube.com/watch?v=SUXyoyuJZ8Y
Przy okazji.. Myślicie, że po średnim przyjęciu Catalyst jest szansa na kontynuacje?
W ogóle nie na temat..
Ani jedno ani drugie mi do tej gry nie pasuje, zero w tym dynamiki która definiuje tą produkcje.
Portal na plus ;D
Ty chyba nie grałeś w Mirrors Edge skoro nie rozumiesz przekazu.. Still Alive nadał tej grze charakteru i jest to najwazniejszy i najlepszy utwór z tej gry..
Oba utwory są ok, ale oba średnio pasują do dynamiki gry.
"Catalyst jest szansa na kontynuacje?"
Oby nie było kontynuacji. Żadna kontynuacja mirror's edga nie była potrzebna. Ani ten catalyst, ani żadna inna kontynuacja.
Jak to nie była potrzebna kontynuacja? Wszyscy czekali kilka lat na nową część ( Fani Mirror,s Edge" ). Głupoty gadasz i nie znasz się..
"Jak to nie była potrzebna kontynuacja?"
A no tak to. Mirror's Edge zadziałał raz. Drugi raz nie zadziała(ł).
"Wszyscy czekali kilka lat na nową część"
Czemu ci wszyscy nie kupili gry jak wyszła? Powodem braku prawdziwej dwójki była właśnie słaba sprzedaż.
"Głupoty gadasz"
No to wyjaśnij po co kontynuacja mirrors edge. To był jednorazowy koncept.
"nie znasz się.."
Za to ty jesteś znawcą.
Fanatyczny fanboj ME detected, słodkie.
Wersja z gry Portal zdecydowanie najlepsza. W drugiej części też było dobre zakończenie.
Ale te gówno z portala w ogóle nie ma nic wspólnego z Mirrors Edge! jprd...
Przykro mi to mówić, ale nowy Mirror's Edge to średniak.. a nawet słaba gra. Dobrze że była okazja sprawdzenia triala w EA Access, podejrzewam że za miesiąc, dwa gra będzie rozdawana pół darmo.
Jedynka jest za niecałe 7,50 złotych. O wiele lepsza inwestycja niż ponad 100 za crapalysta.
Badziewie z syntezatorów - w żadnej z tych nie ma czegoś, co sprawiłoby, abym wytrzymał chociaż do końca.
Co kto lubi.
Pochwal się jakiego Ty gówna słuchasz..
RossoNero-->tak Cię boli że komuś nie podoba się to co tobie?
Nie, nie boli bo każdy ma inny gust i słucha innej muzyki, ale skoro nazywa coś badziewiem to jestem ciekaw jakiego on słucha gówna.. A tobie się nudzi? Bo irytujesz mnie gościu..