Witam!
Poszukuję utworu hip-hopowego (lub coś podobne do hip-hopu), który widziałem w telewizji, gdy byłem młody (sporo, sporo lat temu). Nie pamiętam wiele, ale to informacje, które kojarzę na jego temat:
- Utwór ten był puszczany w telewizji dosyć często (na pewno był to jeden z kanałów standarowych czyli TVP1, TVP2, TVP Katowice, Polsat, TVN, bo innych nie posiadałem). Gdybym miał obstawiać, to byłoby to właśnie TVP Katowice/Info, jak to się nazywało - nie pamiętam.
- Teledysk tego utworu to młody chłopak znajdujący się w garażu, śpiewający. Być może robił coś przy samochodzie, ale pamiętam, że wymachiwał kierownicą. Być może był to samochód sportowy - tak mi się coś kojarzy, ale nie jestem pewny. Tą kierownicą wymachiwał, raczej podczas refrenu. Pamiętam słowa mojej mamy: "Co on tak tą kierownicą macha".
- Wiek utworu - nie jestem w stanie sprecyzować kiedy to było dokładnie. Jednak byłem wtedy stosunkowo młody. Raczej miałem wtedy w okolicach 5-9 lat. Mogłem się o troszkę pomylić i ten zakres może być inny, ale na pewno było to w tych okolicach. Czyli był to rok w okolicach 1998-2002, ale równie dobrze utwór może być starszy, a był po prostu pokazany. Jednak nie wykluczam, że jeżeli jest młodszy, to nieznacznie.
- Nie pamiętam dokładnych słów tego utworu (Google po słowach nic nie znajduje), ale przewijały się tam zdania (chyba z refrenu), które brzmiały mniej więcej tak: "To moje marzenia, które spełniają się. To moje marzenia, mój wielki sen. To moje marzenia, które spełniają się - to moje marzenia". Nie pamiętam czy to było dokładnie tak samo, ale sens jest podobny.
Będę wdzięczny za tytuł lub chociaż samego wykonawcę. Próbujcie z różnymi tropami, jeżeli tylko coś się przypomni, bo może mi coś utkwiło w pamięci innego i jak to zobaczę, to mi się przypomni.
Będę wdzięczny - pozdrawiam!
Czemu 4 lata?
Bo cztery lata temu też taki wątek zakładałeś.
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10259421
Fakt. Teraz mi się przypomniało znów o tej piosence. Przez jakiś czas był spokój, bo o niej zapomniałem, ale ostatnio znów mnie wzięło na hip-hop. Chciałem napisać o tym na ślizgu, ale nie mam tam konta (a rejestracja zablokowana) i byłaby większa szansa na znalezienie. To jest tak, że tej jednej piosenki i jednego filmu szukam od wielu lat i nikt nie potrafi mi pomóc.
DanuelX - Już myślałem, że znalazłeś, a Ty mi wklejasz link do RickRolla :(
Pamiętam, że był też użytkownik, który zakładał wątek o piosence średnio co rok. Szukał i szukał. Niestety cały czas bez skutku.
Ja już przywykłem, że DanuelX wszędzie wciska swoje trzy grosze nawet nie związane z tematem, byle żeby sobie post nabić.
A filmu jakiego szukasz?
Thomas -> http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8935956
Na to też nikt nie potrafi mi odpowiedzieć. Nawet mama pamięta jak ten teledysk leciał w telewizji z tą kierownicą :P
Podbijam. W dalszym ciągu szukam tego utworu.