Moja Tuba #2 - Premier Donald Tusk o Rockstar Games
wszedłem na gameplaya przed bardzo nudnymi wykładami aby sobie poprawic humor a tu coś takiego dziękuje ci 100 krotnie rock za poprawe humoru :) :)
Hahahaha extra nagranie Rock ^^ Czasami trochę za szybko, ale itak świetny materiał :P
Czadowy pomysł :D
Red Dead Redemtion jest jednak jakąś tam kontynuacją Red Dead Revolver który nie ukazał się na pc, za L.A Noire odpowiadają ludzie którzy pracowali nad The Gateway, grą która była wyłącznie na ps2 jak widać studia odpowiedzialne za te gry nie mają doświadczenia z platformą pc. Może nie czują się na siłach i boją się stracenia jakości tych tytułów jeśli mieliby zrobić to na komputery.
Ja tam szczerze pisząc słysze tylko bełkot, a nie Donalda. Poza tym 85% z tego wywiadu to byłeś Ty Rock :P. Nic z tego wywiadu nie wynika.
@Omadaha - sam montaż to godzinka, półtorej. Dużo dłużej zajęło mi wyszukanie odpowiednich cytatów i wyłuskanie ich z różnych wywiadów przy zachowaniu zjadliwej jakości.
@HETRIX - wiesz jak to jest z Tuskiem - sympatyczny, ale mało konkretów ;]
Bardzo fajne nagranie. Co do tematu, PC ma dużo gier które nigdy nie ukażą się na konsolach i to może nawet dobrze. Do tego dochodzi jeszcze że nie każda firma jest wystarczająco duża by robić swoją grę na trzy platformy jednocześnie, a nawet jak zrobią to często tylko jedna wersja jest dopracowana.
Jedyne dobre rozwiązanie to kupić konsolę.
HETRIX22--->Ale tak wygląda 100% wywiadów z politykami i Rock trafił w sedno ;)
Hah. No to się postarałeś Rock. Good job :).
Teraz czekamy na wywiad z głównym oponentem politycznym Donalda Ruska.
ROCK
You're simply the best.....
Naprawdę nieźle się postarałeś z tym materiałem, wybranie odpowiednich fragmentów wypowiedzi naszego premiera było zajęciem na pewno dość czasochłonnym :)
Mimo że jednak można zorientować się że jest to jedynie tylko przeróbka, to wybrałeś Rock tak dobrane odpowiedzi Tuska, że po krótce chylę czółko ;)
Dzięki Ci za poprawę tego niezbyt dla mnie przyjemnego dnia :)
BTW
Do twojej wypowiedzi wkradł się malutki babol - powinno być "końcu na".... zabrakło tam chyba spacji ;)
BTWx2
Poza tym mówiłeś coś, że dzisiaj przeprowadzisz jakąś ankietę w sprawie grupy steam na gameplay.pl Czy to nadal aktualne? Oprócz tego, czy dysponujesz jakimiś konkretnymi informacjami na temat sobotniego eventu ? ;)
@Ishi - dzięki i już poprawiam. To po pierwsze. Po drugie kolejny event będzie w sobotę o 20, ale dzisiaj chyba odpuszczę newsa, bo nie chcę spamować gameplaya. Generalnie będzie coś w sobotę i sporadycznie w środku tygodnia.
@fishfighter - człowiek klei z tych materiałów, jakie jest w stanie zdobyć. Sam uznaję film za niezły, ale nie tak zabawny, czy ciekawy jak bym chciał. Nie mam niestety dostępu do archiwów polskiego radia. Gdybym miał, to bym poszalał.
Generalnie pomysł był taki, by pożalić się na brak L.A. Noire na PCetach i szukałem niekonwencjonalnej formy. Punktem programu nie jest więc satyra, tylko wskazywany problem.
Sedno sprawy ujęte poprawnie bo o to w tym chodziło. Szkoda ze to tak wyszło bo zamysł był widoczny, miało być śmiesznie. Nie było ale na temat całkiem, całkiem:)
No, no. Konkurencja dla Bryndala i Jungowskiej, nie wiem czy jeszcze istnieje ten program (Rozmowy rolowane) :)
A ja nadal dziwie się tej wojny między PC, a konsolami. Ja mam oba, czy to znaczy, że za każdym razem gdy chce w coś ograć muszę przez pół godziny kłócić się sam ze sobą czy chcę grać w Star Crafta czy Red Dead Redemption?
Zniszczyłeś!