Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dyson Sphere Program - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Dyson Sphere Program - poradnik do gry

Dyson Sphere Program - poradnik do gry

Per aspera ad astra Poradnik do Dyson Sphere Program to porady dla początkujących i do takich elementów gry jak eksploracja, energia elektryczna, technologie, mechy, produkcja i wydobycie surowców. A także wymagania sprzętowe i sterowanie.

Ostatnia aktualizacja: 15 lutego 2021

Poniższy poradnik do Dyson Sphere Program zawiera najważniejsze porady na temat tej strategii opierającej się na budowaniu sieci produkcyjnych. Dzięki nim będziesz w stanie poradzić sobie z problemami, na która możesz trafić w czasie przygody.

Całość poradnika została podzielona na trzy części. W pierwszej znajdziesz informacje na temat podstawowych mechanik rozgrywki, takich jak wydobywanie surowców, rozbudowa sieci produkcyjnej i opracowywanie nowych technologii.

Drugim jest dział FAQ, w którym znajdziesz odpowiedzi na pytania, które mogą pojawić się w czasie przygody. Jeśli zastanawia Cię jak zasilać mecha, lub gdzie postawić swoją pierwszą bazę, to tutaj natrafisz na rozwiązania. Całość zamyka aneks, w którym zamieszczono wymagania sprzętowe oraz sterowanie.

Dyson Sphere Program: Szybkie porady na start

  1. W grze trafiasz do proceduralnie generowanego świata. Oznacza to, że za każdym razem planeta, na której rozpoczniesz rozgrywkę będzie wyglądać inaczej. Użyj widoku planety, aby zlokalizować miejsce, gdzie surowce są w miarę skupione i tam rozpocznij budowę bazy.
  2. Kierowany przez Ciebie mech musi być zasilany, aby funkcjonować. Aby uniknąć komplikacji, musisz dbać o to, by zawsze mieć paliwo w ekwipunku.
  3. Produkcja oferuje rozbudowane drzewko technologii, które odblokowują nowe budynki, mogące produkować wiele przydatnych elementów. Dlatego też nie ignoruj badań.
  4. Istotną rolę w rozgrywce stanowi optymalny rozkład bazy. Dzięki niemu łańcuchy produkcyjne będą funkcjonować sprawnie, a Ty nie będziesz musiał pokonywać dużych odległości. Rozeznaj się po okolicy, którą wybrałeś na start i na podstawie ukształtowania terenu wybierze, gdzie postawisz konkretne budynki.
  5. Kopalnia (mining machine) jest budynkiem, który pozwala wydobywać surowce niezbędne do produkcji części. Kiedy je budujesz podświetli Ci się ilość złóż jakie zostaną objęte wydobyciem. Obracaj konstrukcją i znajdź pozycję obejmującą ich jak największą ilość.

Więcej porad na start znajdziesz na osobnej stronie poradnika.

Dyson Sphere Program: Podstawy

  1. Porady na start
  2. Rozpoczynanie nowej gry
  3. Eksploracja
  4. Energia elektryczna
  5. Technologie
  6. Łańcuchy produkcyjne
  7. Wydobycie surowców

Dyson Sphere Program: FAQ

  1. Czym zasilać mecha?
  2. Jakie miejsce wybrać na start?
  3. Jakie budynki stawiać w pierwszej kolejności?

Dyson Sphere Program: Wymagania sprzętowe PC

  1. System operacyjny: Windows 7 64-bit
  2. Procesor: Intel Core i3-530 2.93 GHz
  3. Pamięć RAM: 4 GB
  4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 750 Ti (2GB)
  5. Dysk twardy: 3 GB HDD

Komputer o powyższej specyfikacji to minimum, pozwalające uruchomić grę. Więcej informacji na temat wymagań sprzętowych Dyson Sphere Program znajdziesz na osobnej stronie poradnika.

Autor Poradnika

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej


Informacje o Dyson Sphere Program - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 lutego 2021

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.