Paradox może ucierpieć przez pracę stacjonarną. Ponad 50% pracowników ma rozważać odejście z firmy
"a do września 2025 roku firma miała przejść na pełny tydzień roboczy pracy zdalnej – 5 dni w tygodniu." to chyba błąd, bo źródło mówi o przejściu całkowicie na tryb stacjonarny.
Paradox na moje szuka "kreatywnych" sposobów na zwolnienia, bo w Szwecji to nie takie proste. Zwiększając wymagania, ludzie sami odchodzą, a firma łagodnie przechodzi na model AI-człowiek, obniżając koszta.
Ale w czym problem? Z Paradoxu odejdą do Rockstara, a z Rockstara do Paradoxu.
Ponad 50 pracowników Paradoxu rozważa odejście, bo kazali im wrócić do biura? Czyli jak trzeba zrobić coś więcej niż kliknąć z łóżka, to już dramat? Czekam na DLC "Symulator Pracy Zdalnej – Edycja Obrażonych"
Jeśli swoją robotę możesz zrobić z domu, siedząc w piżamie — i jest Ci tak wygodniej, no to po cholerę codziennie tłuc się do biura "bo tak", przez widzimisię pana prezesa?
To jest normalny opór przeciwko zbędnemu obciążeniu. Sam pracuje zdalnie i naprawdę cieszę się z czasu zaoszczędzonego na dojazdach.