Nr 1 w prawie 100 krajach - kontynuacja hitowego thrillera Netflixa bije rekordy i dominuje listy przebojów streamin...
ten serial jest taki kiepski - pierwszy sezon jeszcze ujdzie, drugi to zmarnowane kilka godzin z życia. Nuda... odradzam
Nie dziwie sie, drugi sezon jest swietny. Chyba malo kto sie spodziewal ze wyjdzie to tak dobrze.
1 była beznadziejna a 2 sezon brak słów ... nudda syf i wodorosty, jak ktoś sadzi inaczej, to podać choć jeden powód dla którego ten gniot jest arcydziełem.
Zrozumienie tego serialu ewidentnie cię przerosło, a jest on jak wiadomo świetny.
Smieszne ze tylko w Polsce ten serial sie nie podoba,zwłaszcza drugi sezon,za granica w ogromnej wiekszosci sa zadowoleni co pokazuje wyniki.
"Tylko w Polsce" i z pewnością oceniłeś to po kilku komentarzach na gry-online a na pewno już śledzisz fora Węgrów, Słowaków czy Albańczyków, żeby wiedzieć, że to tylko u nas. Uwielbiam takie generalizowanie oparte na badaniach instytutu danych z du*y.
Nie mieszkam w Polsce i nie na Podstawie komentarzy na gry online a wszedzie indziej,Wiekszosc hejtu jaki czytam jest od Polakow :)
Obejrzałem, zapomnialem. Dla mnie gorsze niż pierwsza część. Nie ma co sie spodziewać po Netflixie arcydzieł, bo to streaming do kotleta, nic więcej.
Pierwszy sezon kapitalny, a drugi mial slabe tylko dwa pierwsze odcinki. Serial mega i czekam te kilka miesiecy na finał