Nowa oferta Humble Choice - wszystkie gry za 12 dolarów
W czasach kiedy darmówki na Epicu są często lepsze niż gry w Humble Choice nie dziwi że się przejechali na swoich 20 dolarach. Teraz to już zupełnie może być równia pochyła :)
Ten cały Choice od początku był naprawdę źle przemyślany. Pomijam już też gry jakie tam trafiały bo o gustach wiadomo co. Dla mnie w każdym razie były mocno przeciętne (poza bardzo pojedynczymi sztukami). Zobaczymy co wrzucą w lutym w takim razie.
Nadal ich subskrybuje i chyba będę musiał zrezygnować bo nadal mam Humble Monthly (czy jak się ich nazywa ten stary pakiet) i wraz z taką obniżką ten pakiet chyba przestaje być opłacalny.
Pomijam fakt, że wykupuje ich 3 razy w roku a resztę miesięcy odpuszczam :P
Myślę że upadek to kwestia czasu. Osobiście porzuciłem Humble'a parę lat temu. Mamy różne przecenki, Enebę, gamepassa, Epica więc nie widzę sensu się w to bawić, a tak jak kolega wyżej napisał gry zawarte w dzisiejszym Humble'u są mocno średnie.
W naszym kraju na takie abonamenty trzeba tyrać kilka godzin, w us&a dzieciak w macu za dniówke ma cały rok abonamentu :P
Także im nie szkoda kupować i nawet nie aktywować tych kluczy.
Szkoda że nie ma starych bundli, ja nadal nie kupiłem chociaż 10% mojej wiszlisty a nie mam tylko nowych gier w niej :(
Pamiętajmy jednak że gry z Humble Choice nie są tak naprawdę celem platformy, znaczna część pieniędzy z tego ląduje do potrzebujących. Mam znajomych co mają subskrybcje od dobrych kilku lat i większości gier do tej pory na steam nie aktywowali bo im nie zależy.
Niedługo kupowanie gier w ogóle straci sens, za wszystko będzie płacił po dolarze od łebka Epic, Amazon, albo sprzedawał będzie MS po dolarze miesięcznie.
NWO jako pierwszy zagości na rynku gier, a z czasem wszystko będzie za darmo i dla każdego dzięki mega korporacjom i automatyzacji!