Handlujący na eBayu nie zarobili kokosów na PS3
Hahaha :) 700 dolcow, to sobie nie zarobili zbytnio :P
przy obecnym kursie dolara to jest 3x700 = ~2100zł
za to jest już X360 :D
Kto sprytny to zarobil.
Podobnie bylo z wii, kto ma smykalke do interesow zarobil na ps3, sprzedajac wii ;->
Prosze, przyklad goscia z Polski:
jedna
http://cgi.ebay.pl/Nintendo-Wii-NEW-IN-HANDS-get-it-before-Xmas_W0QQitemZ300061344508QQihZ020QQcategoryZ75555QQrdZ1QQcmdZViewItem
tutaj sprzedal 3 sztuki:
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300059260126
4x500zł = 2000zł.
tutaj piata:
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300058186970
Nawet w Polsce jak sie chce to mozna szybko i latwo zarobic.
Cieszę się, bo może nareszcie skończy się to szaleństwo z preorderowaniem setek sztuk i sprzedawaniem po złodziejskiej cenie. Kolekcjonerskie edycje wielu gier kończą w taki sposób.
I dobrze że się przejechali, może PS3 zyska trochę na popularności dzięki "w miarę" normalnej cenie... Co by nie mówić, monopol na rynku to gówniana sytuacja...
Dzicz - szczególnie Ci dystrybutorzy, którzy robią dym, żeby amerykańsko-azjatyckie dzieciaki zastawiły własny pokój pod hipotekę, żeby stać w kilometrowych kolejkach ;p.
Nigdy fanem konsoli nie byłem (wyłączając Pegazusa), ale gdyby były trochę tańsze zaczął bym się zastanawiać. Ale totalnie nie rozumiem rych ludzi - nie wyobrażam sobie, abym stał na mrozie w oczekiwaniu na najnowszy procek, grafikę, Vistę czy nawet jakąś grę.
A ja bym poszedł-żeby poczuć tą atmosferkę ;) I taka motywacja IMO wielu z nich przyświeca :)
...co moze swiadczyc o niskim popycie na owa konsolke. Skoro sklepowa cena 600$ jest jedynie podbijana do 700$, swiadczy to jedynie o tym, ze popyt na konsole zmalal i trzewa walczyc o klienta cena. Zle to wrozy Sony na przyszlosc.
finthos <--- przejechalbys sie na tym ;). no chyba ze lubisz rabusiow machajacych bronia palna i tratujacych sie ludzi ;)