EMPiK - Top Lista - tydzień 50
Możesz mu w tym pomóc, kup grę w empiku :D
@ Twardy12
Myślę, że pawloki chodziło o to, że generalnie fajnie by było by Wiedźmin sprzedał się w jak największej ilości egzemplarzy, a gdzie się ją kupi to sprawa drugorzędna. Ja kupiłem w Empiku i teraz żałuję, bo w MM miałbym taniej i na dodatek z bestariuszem.
EMPiK mógłby też podawać od razu ilość sprzedanych egzemplarzy tych gier. To byłoby o wiele bardziej wymowne niż takie suche zestawienia.
--->Tribunal
z pewnością nie będą się chwalić, jakby byli na giełdzie to bez problemu moglibyśmy się zapoznać z wynikami, ja właśnie będę obserwował CI ile im schodzi tych gier
emillo31 ====> tak, ale podawanie tych danych w taki sposób, w jaki robi (EMPiK) to teraz jest bardzo, ale to bardzo mylące i tak naprawdę za dużo nie odzwierciedla.
10. Odlotowe agentki: Odlotowa impreza.... :D:D
Haha nie ma jak to zrobić głupiutką grę dla dzieci i sprzedawać ją w doskonałym nakładzie ;) Poczekajcie do świąt - będzie wyżej ;]
Dobrze, że Wiedźmin nadal na pierwszym. Nie myślałem, że aż tak długo się utrzyma, ale na szczęście się myliłem. No i dobrze, że Counter-Strike powoli spada. Może bez tej gry ta lista będzie trochę lepiej wyglądać.
od premiery:)
martekrpg - a czemu Ci to przeszkadza? Nie chcesz, nie graj, i juz.
Ciekawe ile zarobili na "czysto" na Wiedźminie O_0