Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość EMPiK - Top Lista - tydzień 42

26.10.2010 09:02
👍
1
zanonimizowany750881
9
Konsul

WOW ! Ten Medal of Honor mimo, że nie najlepszy i tak jest rozchwytywany...tak samo jak Symulator Farmy :p Na PS3 oczywiście są GOW III, Uncharted 2 i AC II jedne z moich ulubionych gier :)A i Fallout ;)

26.10.2010 09:59
2
odpowiedz
Yaboll
141
Generał

Dziwi mnie to że ludzie kupuja nowy Medal of Honor pomimo że to nie jest najlepsza gra. Tak samo ak dziwi mnie to że ludzie wciąż kupuja Modern warfare 2. Ale widać w przypadku MoH reklama i że to jest Medal of Honor podziałało na ludzi.

26.10.2010 10:47
Mortalking
👍
3
odpowiedz
Mortalking
137
Senator

Sniper:GW wciąż walczy na X360,CI dobrze zrobiło obniżając cenę tej gry na tę konsolę bo gdyby cena oscylowała w takich granicach jak to jest zazwyczaj z grami na konsole to już tak kolorowo by nie było.

26.10.2010 14:27
4
odpowiedz
zanonimizowany705796
59
Senator

Arcania widać trzyma się :P A MOH to beznadzieja, a ludzie to jeszcze kupują..

26.10.2010 17:04
li_s
5
odpowiedz
li_s
31
Konsul

Symulator farmy....wtf??

26.10.2010 17:14
dolek_17
6
odpowiedz
dolek_17
132
pawian_akrobata

widze fifa na wszsytkich konsolach sie mocno trzyma :D A mam już ten symulator farmy i nie wiem co ludzie w nim takiego fajnego widzą... No ale żeby nie podnosic statów Empikowi nie kupiłem go w nim :D

01.11.2010 23:22
marcinos709
7
odpowiedz
marcinos709
31
Konsul

COTYGONIOWY KOMENTARZ RYNKU POLSKIEGO(8)
Zapraszam na kolejy komentarz rynku polskiego. Niestety moje nadzieje, że gry Medal of Honor i Arcania Gothic 4 spadną z podium nie spełniły się. Żadna gra nie zdołała ich wyprzedzić nawet FIFA 11. Dziwi mnie to a zarazem martwi ponieważ gry na pierszych dwóch miejscach nie są grami dobrymi. Zawiodły. Pokazują to już recenzje na samym gry-online.pl. MoH dostał tyllko 65 %!!! Czwarty Gothic tylko 5 % więcej. Nie są to niestety dobre wiadomosci.
Zaatakował Fallout:New Vegas i od razu ulkował się na 3 stopniu podium. Wierzmy, że w następnym tygodniu zaatakuje na dwie pierwszew pozycje razem z FIFĄ 11, która została zepcnieta na 4 miejsce. Najnowszy Fallout jest właściwie jedyną nową grą na liście. Jest jeszcze Left 4 Dead 2, ale gra ta była juz dużo razy na liscie i teraz na nią powróciła na miejsce 8.
Ciągle dobrze trzymają się Symulator Farmy oraz The Sims 3:Szybka Jazda, czyli gry które tak naprawdę nie miały za dużych szans się tu utrzymać. Jednak w rankingu są już od wielu tygodni. W tym tygodniu zajmują 6 i 7 miejsce.
Niestety na 9 miejsce(z piątego) spadła gra F1 2010. Szkoda, myślę jednak, że (jak narazie) nalepsze tegoroczne wyścigi tak łatwo miejsca w 10 nie oddadzą.
Spadła też wspaniała strategia turowa Civilization V na szczęscie tylko o jedną pozycję z 4 na 5.
Na ostatnim miejscu dzielnie trzyma sie druga odsłona Simsów. Dziwne prawda? ;)

Największe zaskoczenie: Medal of Honor już drugi tydzień na szczycie listy!!! A przecierz to taka słaba gra... Wierzymy jednak w Fallota i Fifę , że go zdetronizują.
Mniejszcze zaskoczenia: przeciętny Gothic 4 cały czas na drugim miejscu, obecność na liscie The Sims 2(drugi tydzień z rzędu!!!)-to mnie bardzo zaskoczyło, cały czas jest również zaskakująca świetna postawa Symulatora Farmy i Szbkiej Jazdy (mimo, że pisze to już po raz -enty)

Zapraszam na kolejne artykuły oraz na www.centrumgier.blog.onet.pl

Wiadomość EMPiK - Top Lista - tydzień 42