EMPiK – TOP lista po raz 7
Ta lista to niezły bullshit. KOTOR2 tak się sprzedał - a spytałem się w moim Empiku ochroniarza (Głębocka - Carrefour) który stoi przy grach - ani jedna sztuka nie poszła :( A LEM jest dziwnym trafem wydawcą KOTOR-a. Lista jest sterowana jak gospodarka za głębokiej komuny.
Jak co tydzień przedstawiamy Wam notowanie najchętniej kupowanych gier na PC oraz PS2 w sieci sklepów EMPiK.
Byc moze u Ciebie sie nie sprzedala, albo poszla pierwsza dostawa, a ty zalapales sie na drugą. U mnie idzie jak swieze bułeczki. Moj znajomy (pracujacy w Empiku) mowi, ze codziennie sprzedawaja okolo 14-15 sztuk KOTORA 2 (nawrocili sie czy co?) - pobil go tylko WoW.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-22 08:41:07]
Tu raczej rozchodzi sie o tzw. EMPiK Megastore. Jakies male fifitka z Carrefoura maja akurat bardzo maly wplyw na caloksztalt listy.
Hehe człowieku nikt nie chodzi do Carrefour'a żeby kupować gry. Tam zawsze jest drogo jak skurczybyk. Z tąd mała ilość (znikoma?) sprzedaży.
lunatyk dowody niech oni pokażą -np rejestr sprzadaży - cała ta lista nie piewrszy raz śmierdząca jest
Azorsky naiwny jestes :)
wybacz (mam nadzieje ze nie obraziles sie w tym momencie i wytrwashhhhhhh do konca posta)
ale wypowiedzi twoje o tym swiadcza, zwlaszcza te dotyczace smeirdzenia listy, publikacji danych,itp itd
a tak btw
w/g Ciebie co sie najlepiej sprzedaje ?
zrob topke pokaz co nie smierdzi?i podyskutujmy