Duke Nukem Forever - szczegóły trybu multiplayer
Capture the Babe xD To jest po prostu mistrzostwo świata xD
8 osób to trochę mało. Sporo map i 4 tryby gry. Będzie co robić szczególnie że premiera w moje urodziny :).
czekam na implementacje multi do sapera.
a tak na serio, to nie widze zadnego sensu wpychania lipnego multi do kazdego wychodzacego fps'a. nie znam zadnej strzelanki, gdzie zarowno single jak i multi jest rownie wysmienity (chociaz jest kilka tytulow, gdzie i to i to bylo do dupy). pewnie skonczy sie jak w przypadku far cry - pogra sie chwile po multi, wylaczy i zapomni.
A coop? Ciekawe jak bedzie wygladac customizacja za xp w tej grze skoro wszyscy wygladaja tak samo, rozwiazanie ala H3 a H Reach?
"Przenoszone niewiasty po pewnym czasie zaczną się szarpać i wtedy będziemy musieli je delikatnie skarcić."
Mniam! Nie ma to jak klaps w wypiętą, krągłą pupę.
"ale również do innych gracZy" - literówka. A Duke to jednak przede wszystkim singiel, ale mam nadzieję, że multik będzie lepszy od np. tego w Bulletstormie. A Capture the Babe to faktycznie świetny pomysł i mam nadzieję, że w singlu takich tekstów będzie więcej ;p
Ja tam czekam na singla, a nie dla multi..
Z tego co tu jest napisane wnioskuję, że tryb multi jest w DNF traktowany po macoszemu. Szkoda
Na taki multyplayer to mogliśmy sobie pozwolić jakieś 15 lat temu, ale nie teraz. Taki multyplayer mógł by być dołączony opcjonalnie podobnie jak tryb trzecioosobowy w Modern Warfare 2. Bym się ucieszył się, gdyby tryb multi by przypominał coś na kształt wyżej wspomnianego przeze mnie Modern Wafare, tyle że w klimatach Duke. Liczyłem sobie na coś w stylu kosmici vs ludzie. No cóż, mimo to wciaż czekam na Duke-a.
PS Tryb capture the baby nie jest innowacją. Na ten sam pomysł wpadli twórcy Postala 2 (8 lat temu).
nadolle - a czego chciales? to w nowych grach jest jakis innowacyjny multiplayer? sprowadza sie do czegos wiecej niz do zabijania przeciwnikow? jak dla mnie to sam dm + ctf wystarczy zupelnie :) juz to doswiadczenie jest z dupy wziete i w ogole niepotrzebne, ale rozumiem, ze trzeba dzieciakow czyms przyciagnac
Mówiąc krótko tryb wieloosobowy jest tylko małym dodatkiem dodanym bo teraz prawie wszyscy to robią. Mówiąc krótko ten multik raczej sukcesu nie odniesie. Większośc graczy poprzejściu syngla pogra w ten tyb raczej z ciekawości i po kilku dniach wróci do swoich ulubionych strzelanek.
Do annihiluzz
Nic nie mówiłem o tym, że tryb multi musi być innowacyjny, ale to że powinien chociaż dostosować się do współczesnych standardów jeśli chcą nim twórcy kogo kolwiek przyciągnąć. Mamy 2011 rok a w trybie multi może wziąść maksymalnie 8 graczy, na dodatek każdy gracz w rozgrywce będzie ograniczony do tylko jednego modelu postaci.
A o tym Capture the baby się przyczepiłem, ponieważ niektórzy są tak poruszeni tym pomysłem, że nie mogą się doczekać, kiedy takie coś było również w Postalu 2.