Najciekawsze materiały do: Armored Core: for Answer

Kilka informacji o planach Ubisoftu, Tom Clancy's HAWX opóźniony
wiadomość30 lipca 2008
Wczoraj serwis EuroGamer podał kilka informacji na temat najbliższych planów wydawniczych Ubisoftu. Niestety firma nie ma dobrych wieści dla fanów symulatorów lotu, którzy wyczekiwali wrześniowej premiery najnowszej produkcji tego typu. Tom Clancy's HAWX zadebiutuje dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku.
Naprawdę nie wiem,dlaczego tak świetna gra nie dostała jeszcze komentarza.Przynajmniej,no zapowiada się świetnie.Liczę na tę grę jak na wiele innych dużych tytułów.
Właśnie ją zamówiłem, jak otrzymam grę, dam znać jakie wrażenia :)
To chyba ci się zajebiście spodobała skoro taką wyjebana recenzje zapodałeś ..... ;]

Gra jest za mocna :) Ogólnie to można się przyczepić trochę do grafiki a konkretniej eksplozji bo wyglądają tak sobie, naprawdę jak w jakieś starej produkcji ale całość wymiata:
Filmiki, muza, możliwość zbudowania swojego AC od podstaw z maaaasy elementów, dynamika gry no i trudność ;) Tak gra nawet na średnim poziomie wymaga nie lata wypocin, szczególnie w pojedynkach z Arms Fort. Ale trudność też wciąga :) Jeśli lubisz mechy itp to nie pomijaj tej gry!!
Miałem ją na xklocka 360 i taka średnia.
Mam pytanie : Czy jest jakis sposób aby odblokować wszystkie częśći do AC , oprócz przechodzenia kolejnych misji ? Może jakis glitch albo cheat ? Bo chciałbym miec wiecej czesci aby móc wymarzonego mecha zbudowac . POMOCY !