Od pewnego czasu przymierzam się do sprzedaży mojego xboxa, przeglądałem allegro, ale ciężko wyrokować jak cena będzie adekwatna, gdyż większość to konsole przerobione, co według mnie zaniża wartość sprzętu.
W skład zestawu wejdzie:
Konsola Xbox 360 Slim, wraz z 250 GB dyskiem twardym, kupiona w 2010 roku. Nigdy nie przerabiana, czy też otwierana.
Pad,
zasilacz, okablowanie, headset
Do tego dochodzi kilkanaście gier na dysku, wraz z różnymi dodatkami (dlc) do gier: wszystkie fabularne dlc do ME3, kilka dlc do ME2, dodatki do GOW2, wszystkie dlc do GOW3, wszystkie dlc do BC2, i kilka gier arcade.
Do tego oczywiście dorzucam wydania pudełkowe: GTA V, GTA IV, Mass Effect, Mass Effect 2, Halo 3 ODST, Fable III, BF Bad Company 2, Forza 3.
Czy cena 800-850 zł za taki zestaw będzie odpowiednia?
Miałem napisać 800+, ale widzę, że wybrałeś tą cenę. Według mnie cena jak najbardziej adekwatna do zawartości.