Sklep: Król Artur – TopSeller

Forum Inne Gry
Odpowiedz
12.12.2011 16:00
😊
1
odpowiedz
Grajek
36
Centurion

Sklep: Król Artur – TopSeller

24 godz po zakupie mogę powiedzieć co następuje. Przepiękny bajkowo realistyczny klimat i grafika ale...
1) sedno czyli sterowanie Awatarami jest spartaczone. Wyjątkowo nieprzyjemny sposób sterowania. Kłopotliwy, jak dla mnie - nowicjusza, interfejs.
2) koszmarny błąd programistyczny - brak możliwości przerwania i zapisu gry w DOWOLNYM momencie ( np w trakcie bitwy ) - nie działa klawisz Esc. (Nie każdy ma wolne 24 godz / dobę.)
3) zbyt szybkie poruszanie się Awatarów w trakcie bitwy (nawet na najwolniejszych prędkościach) - uniemożliwia to prawidłowe wydawanie komend.
4) walka, walka i jeszcze raz walka, na dłuższą metę staje się to po prostu nudne. Brakuje mi opcji gospodarczych, budowania czy dyplomacji. Być może jest to wpływ wieloletniego grania w Anno czy TW1... :D
W podsumowaniu... gierka z klimatem.

Forum Forum Inne Gry
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl