Jak w temacie. Który z tych telefonów to lepszy zakup ?
Myślę, że post drugi dobrze podsumował oba te urządzenia. Note 3, a jeżeli koniecznie z tej dwójki - S5.
Z tej dwójki S5...
... ale jakbym miał ładować 2k+ na telefon to chyba wstrzymałbym się do premiery LG G3.
No a jeśli koniecznie teraz to HTC One M8 - nie dość że jest po prostu przepiękny, to ma wybitnie znośną nakładkę systemową.
To zależy też co wolisz bardziej, czy system z Windows'em, czy z Android'em. Tak szczerze, to brałbym S5 bez żadnego zastanowienia. To tylko zależy od gustu. Oba są dobre telefony. Ale już wybierając między dwoma, to właśnie wziąłbym Galaxy S5'tkę.
Sentyment można mieć do 3310, to co teraz oglądamy to marne wypłuczyny tego co kiedyś stanowiło Nokię.
Popieram Amadeusz ^^. Nowy model tego HTC jest po prostu świetny.
Z tych żadnego bym Ci nie polecił (ewentualnie S5) pomimo nawet sentymentu do Nokii ,ale do tych starszych. Z nowych w tej cenie polecił bym Ci HTC ONE (M8) albo Xperie Z2 obecnie najlepsze telefony no i ewentualnie Note 3