No ładny ten iPhone z Androidem, ale czemu tak drogo? Recenzja Google Pixel 9
W tekście zabrakło kluczowej informacji! Czy uwieczniony kot autoryzował fotografie?
Soory ale ta "recenzje" pisał dzban i ignorant a i prawdopodobnie ajfoniarz. Jak można narzekać na mała baterie? Niech ten nieszczęsny mediaworker poda mi inny telefon w tych rozmiarach z taką pojemnością baterii. Reszty mi się nie chce komentować.
Plusik za recenzję.
Pixele podążaja w nieznanym dla mnie kierunki. Każdy mial wady, które broniły się ceną. Teraz nie wiem kto kupi telefon za 4k, skoro miejscami jest w 2016 r.
Poprawili przynajmniej w końcu czytnik palca?
I po kiego grzyba to 6.3"? Nie może być 6" i już poręczniej w dłoni leży? A tak poza tym bardzo ładny telefon poza wyspą, która jest obrzydliwa do granic możliwości. Jedyny jej plus że jest na całości przez co jak telefon leży i się go używa to się nie giba.
Jak za drogo to wystarczy poczekać na wariant "a", a jak telefon nadal nie będzie warty swojej ceny to polecam po prostu kupić porównywalnego cenowo Samsunga, który będzie lepszy pod niemal każdym względem
Jak można zachwycać się eleganckim wyglądem jak telefon wygrywa w kategorii najbrzydszych wysp fotograficznych ever. To wygląda jakby projektant znalazł coś na ulicy i przykleił to kropelką.
Jak dla mnie recenzja zbyt surowa, ale rozumiem że w premierowej cenie telefon był po prostu za drogi. Moim zdaniem sensowność (lub jej brak) tego telefonu zależy w dużej mierze od tego czy klient chce mieć telefonów w rozmiarze ok 6.2" cala czy większy typu 6.7" też będzie ok. Jeśli bierzemy pod uwagę większe modele, to wtedy konkurencja jest bardzo zacięta, wchodzą liczne chińskie modele itp. Jeśli jednak (jak ja) ktoś celuje konkretnie w możliwie mały rozmiar to nagle się okazuje, że wybór jest bardzo mały. Jeśli komuś pasuje iPhone to iPhone 15 czy 16 jest całkiem spoko wyborem. Jeśli ktoś woli Androida (osobiście nie mogę znieść braku systemowego "back" w iPhone - używałem go pół roku i się nie przekonałem) to z konkurencji zostaje już tylko prawie tylko Samsung S24 czy S25. Telefony te wcale nie są tanie, bateria wytrzymuje dużo krócej, a zdjęcia z głównego aparatu (x1) są zauważalnie gorszej jakości. Tak więc w obecnej cenie (2.9k) Pixel 9 jest na serio dobrym wyborem wśród relatywnie małych telefonów.
Ps. Recenzja totalnie nie oddaje jakości ekranu. Max jasność jest totalnie rekordowa (zmierzone 2200 nitów przez GSM Arena) co sprawia, że można (przez ograniczony czas oczywiście ) używać go w pełnym słońcu bez problemów. Na rynku jest tylko kilka telefonów o porównywalnych albo chociaż niewiele odstających parametrach ekranu (np. bardzo drogi jak na chińczyka Realne GT7 Pro).
Mam Pixel 7 Pro i uważam, że ajfonem z androidem są Samsungi Galaxy S Ultra. To są wyraziste telefony, które wiedzą, czego chcą, a Pixele są jak dzieci we mgle.
Ta wyspa z aparatami to jakiś koszmar... Niedługo będzie miała w Pixel grubość taką samą jak obudowa telefonu...
Do tego, jak już wspomniano wyżej, 6,3". Po co?
Jestem przerażony, bo jak jeszcze Samsungowi coś odbije, to moim kolejnym telefonem będzie iPhone 16 albo 17. Chociaż z wiadomych względów - producent + system - wolałbym tego uniknąć.