Jaki zamiennik na drukarke
Oto moj staruch http://goo.gl/7OLne
Tusz sie wyczerpal i patrzac na cene tuszu i teej samej drukarki to chyba bardziej oplaca sie kupic nowa drukarke. CO byscie polecili jako zamiennik tej tylko moze cos nieco lepszego zeby nie bylo problemow z wifi czy podlaczaniem i ladne zdjecia drukowalo ?
Zastanawiam sie czy tez nad kupnem kombo do scanowania, kopiowania, drukowania ( takze zdjecia ). Co byscie polecili ?
Jesli kupowalbym kombo to juz bym nie kupowal drukarki.
Jeszcze nie wiem co zrobie.
No dobra. Zdecydowalem sie na all in one. Lecz chcialbym nie myslec o co chwilowym kupowaniu cartridge'ow. Jaka drukarke all in one polecacie do kopiowania, scanowania i drukowania dokumentow i zdjec ?
P.S Co myslicie o tym http://goo.gl/ns381 ?
Ja mam hp i jestem w miarę z niej zadowolony, ale podobno najlepsze drukarki są canona
Brother wielofunkcyjny. Tani, mnie zadowala wystarczajaco, a tusze bajecznie tanie w porownaniu do HP
Od pewnego czasu używam tej i bardzo sobie chwalę - http://www.amazon.com/Brother-MFCJ6510DW-Business-Printer-Printing/dp/B004G5ZZO6/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1370150939&sr=1-2&keywords=brother+6510dw
Sprawdza się idealnie, spełnia w 100% moje wymagania, a ze względu na mały biznes są one nieco większe od zwykłego użytkownika.
ja tez brothera polecam. najlepsza jaka dotad mialem a tusze mega tanie
Chodzi o to ze ja duzo nie printuje. Sa dni, ze kilkanascie kartek musze skopiowac lub kilka wydrukowac. Zdjecia drukuje tez raz od swieta dla znajomych i siebie. Sa miesiace ,ze wogole nie ruszam drukarki. W zwiazku z tym drukarke odlaczam od zasilania i podlanczam tylko wtedy gdy jest mi potrzebna. Znajomy mowil mi, ze podczas kazdego podlaczania drukarka wylewa strasznie duzo tuszu bo cos tam robi ( juz nie pamietam co ).
I co w takiej sytuacji wybrac ?
Kurde wpadla mi jeszcze ta http://goo.gl/wA6PV

Kurde podoba mi sie ten canon. Dobrze wyglada i jest obiecujacy. Na ile ten zestaw cartridge'ow mi starczy biorac pod uwage, ze w samej drukarce sa juz cartridge?